REKTÖR KARAMUSTAFA´DAN
BAŞKAN PALANCIOĞLU´NA ZİYARET
Tarih: 10.10.2018 16:56:00/ 335okunma / 0yorum

Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu´na iadeyi ziyarette bulundu. Görüşmede işbirliği mesajı verildi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Palancıoğlu, Rektör Karamustafa´ya görevinde başarılar dileyerek sözlerine başladı.

“İnşallah Kayseri Üniversitesi oluşumunu iyi bir şekilde tamamlayıp, Kayseri´ye yakışır, Türkiye´de belli bir çıtaya yükselen bir üniversite haline getirecektir.” diyen Başkan Palancıoğlu, şöyle konuştu: “Sayın rektörüm ile Erciyes Üniversitesinde uzun yıllar akademisyen olarak birlikte görev yaptık. Kendisine Cenabı Allah´tan muvaffakiyetler, başarılar diliyorum. Kendisi hakikaten güler yüzüyle, çalışkanlığıyla, yurtdışı tecrübesiyle sevdiğimiz, bu görevi fazlasıyla yerine getireceğine inandığımız birisi. İnşallah güzel hizmetlerde bulunmayı Allah nasip eder. Tekrar tebrik ediyor, hayırlı olsun diyorum.” 

Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa da, görüşmede işbirliğine dikkat çekerek, “Kayseri ülkemizin önemli bir kenti. Biz de böyle önemli bir kentin adını taşıyan üniversitemizin sizlerin de desteğiyle kısa sürede oluşumunu tamamlamaya çalışıyoruz. Hâlihazırda üniversitemiz sizin ilçenizin sınırları içerisinde bulunuyor. Dolayısıyla inşallah sizlerin de desteği ile işbirliği içerisinde, el ele üniversitemizi daha da iyi yerlere getireceğiz.” diye konuştu.

Prof. Dr. Karamustafa, Kayseri Üniversitesi olarak amaçlarından bahsederek şunları söyledi: “Ben ümit ediyorum ki Kayseri Üniversitesi özellikle yeni kurulan 20 üniversite içinde birkaç yılda iyi yerlere gelecektir. Özellikle uygulamalı eğitimde, sanayi entegrasyonunda bunu biz misyon edindik.”
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: REKTÖR KARAMUSTAFA
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL