KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR

MİSURATA BELEDİYESİ İLE KARDEŞ ŞEHİR OLUYOR

BÜYÜKŞEHİR KARLA MÜCADELE EKİPLERİ

125 ARAÇ VE 273 PERSONEL İLE ÇALIŞIYOR

BAŞKAN PALANCIOĞLU

SAHADA KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARINA KATILDI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR

“HER TÜRLÜ ŞARTTA VE DURUMDA VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”

TALAS BELEDİYESİ

NİSAN KARINA HAZIRLIKLI

REKTÖR SABUNCUOĞLU DÜNYA YÖNEYLEM SIRALAMASINA

TÜRKİYE’DEN GİREN 3 AKADEMİSYENDEN BİRİ OLDU

KTO’DAN

İŞ HAYATINDA KADININ ROLÜ SEMİNERİ

YAYLACILAR YOĞUN KAR YAĞIŞINDA

MAHSUR KALDI

HURMA VE ZEMZEME

ZAM DA, TALEP DE YOK

KEMAL ŞALLIOĞLU CAMİSİNE İKİ ŞADIRVAN

Başkan Dr. Palancıoğlu: “Şadırvanlar kültürümüz ve geleneklerimizin mimarisini yansıtacaktır”

MESAJLAR POLİS TELSİZİNDEN OKUNDU

EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ AKTAŞ VE İL EMNİYET MÜDÜRÜ KARABÖRK'ÜN POLİS HAFTASI MESAJI

KAYSERİ’YE 40 YIL SONRA NİSAN KARI YAĞDI

Kısa sürede cadde ve sokaklar, park halindeki araçlar karla kaplandı

YAYLADA MAHSUR KALAN KOYUNCULARIN İMDADINA

KOCASİNAN BELEDİYESİ YETİŞTİ

SÜMER MAHALLESİ’NDEKİ ARAZİYE ACİL ÖZELLEŞTİRME KARARI

Resmi Gazete' de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla 12 ayrı özelleştirme kararı yayımlandı

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ HAZIR KITA

ERCİYES YOLU’NDA GECE-GÜNDÜZ YOĞUN MESAİ

TÜRK POLİS TEŞKİLATI'NIN 176. YILI

KARABÖRK ATATÜRK ANITI'NA ÇELENK SUNDU

Gürkan Ofis Mobilyaları

ŞEHİR HASTANESİ KAVŞAĞI 4. KOLU ULAŞIMA AÇILDI

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 25 MİLYON LİRAYA MAL OLAN YOLLAR HİZMETE AÇTI

Büyükşehir Belediyesince 25 milyon liraya yaptırılan katlı kavşaklı 4 bağlantı yolu törenle hizmete açıldı. Törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç “Şehrimizi adete bir ağ gibi yollarla kuşatıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve şehrin trafiği için büyük önem taşıyan Bekir Yıldız Bulvarı-Şehir Hastanesi katlı kavşak-Kuzey Çevreyolu bağlantısı, Şehir Hastanesi katlı kavşağı dördüncü kolu, Osman Kavuncu Bulvarı-Bekir Yıldız Bulvarı bağlantı yolu ve Osman Kavuncu Bulvarı-Serbest Bölge bağlantı yolunun açılışı için Kayseri Şehir Hastanesi'ndeki katlı kavşakta tören düzenlendi.

Törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, geçmişten bugüne "biz" diyerek çalıştıklarını, dedikodulara kulak tıkayarak işlerine baktıklarını, sadece icraat yaptıklarını kaydedip, "İnsanların hayırlısı hizmetkar olandır." dedi ve ekledi. "Yanı başımızdaki hastanede yatan hastaların duasını aldığımızı düşünüyorum. Bu hastanenin hayata geçmesini sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a bir kez daha şükranlarımızı sunuyorum. Bugüne kadar burada emeği geçen tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. 14 kilometrelik Bekir Yıldız Bulvarı'nı, Kocasinan Bulvarı'ndan başlayarak Serbest Bölge'ye giden Zafer Caddesi'ne bağlıyoruz. 3 şeritli gidiş, 3 şeritli geliş şeklinde yolu hizmete açıyoruz. Bu yolla kesintisiz, ışıksız yol alınabilecek.Şehrimizi adete bir ağ gibi yollarla kuşatıyoruz. Buradaki kavşağı da tamamlayınca Şehir Hastanesine ve acile insanlar da ambulanslar da daha rahat ulaşabilecek. Yaptığımız yolların aydınlatması, çevre düzenlemesiyle şehrimize güzellik kattık. Şeker Fabrikası önüne yaptığımız yolla da artık şeker pancarı tırları trafiği tıkamıyor, aksatmıyor. Bu yol çalışmalarımız altyapısıyla 25 milyon liraya mal oldu."

Başkan Büyükkılıç sözlerini noktalarken Talas'tan Furkan Doğan Yurdu'na kadar uzanacak 5,5 kilometrelik tramvay yolunun 30 Aralık'ta ihalesinin yapılacağının da altını çizdi.

Açılış törenin bir diğer önemli isimi Vali Yardımcısı Nail Anlar da 2,5 yıl önce açılışı yapılan Şehir Hastanesi’nin altyapı hizmetleriyle taçlandırıldığını vurguladı.

 Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik ise Büyükşehir Belediyesinin özellikle pandemi döneminde maske, dezenfektan, içme suyu gibi kendilerine her türlü destekte bulunduğunu dile getirerek, yol çalışmasından dolayı şükranlarını sundu. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar da açılışı yapılan köprülü kavşağın Bekir Yıldız Bulvarı'ndan kesintisiz olarak Zafer Caddesi'ne kadar ulaşım sağladığını belirtti.

Tören İl Müftüsü Şahin Güven tarafından gerçekleştirilen dua sonrası açılış kurdelesi kesilmesi ile noktaladı.