KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BELLONA KAYSERİ, SAHASINDA KAZANDI

BELLONA KAYSERİ BASKETBOL 92-74 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE

KAYSERİSPOR’DA RİZE MESAİSİ SÜRÜYOR

SARI-KIRMIZILI EKİP, GÜNÜ TEK ANTRENMAN İLE TAMAMLADI

TURKUAZ SERAMİK OSB, ANTALYA KARŞISINDA ZORLANMADI

TURKUAZ SERAMİK OSB 3-0  ANTALYASPOR

PEDRO HENRİQUE TAKIMA DÖNDÜ

OYUNCU RİZE MAÇINDA FORMA GİYECEK

BELLONA KAYSERİ, MAÇ SAATİNİ BEKLİYOR

BELLONA KAYSERİ-ELAZIĞ MAÇI CUMARTESİ SAAT 16:00’DA

AMPUTE FUTBOL KULÜPLER BİRLİĞİ KURULDU

BİRLİK İLK TOPLANTISINI KAYSERİ’DE YAPTI

DAN PETRESCU İÇİN DEV İDDİA

TECRÜBELİ HOCANIN CELTİC’ GİDECEĞİ İDDİA EDİLDİ

KAYSERİSPOR’DA RİZE HAZIRLIKLARI BAŞLADI

SARI-KIRMIZILILAR, KULAKSIZ GÖZETİMİNDE ÇALIŞTI

MELİKGAZİ BELEDİYE, DÜZCE’YE KONUK OLACAK

KARŞILAŞMA PAZAR GÜNÜ SAAT 14:00’DA BAŞLAYACAK

BELLONA KAYSERİ’Yİ YOĞUN MAÇ TRAFİĞİ BEKLİYOR

LİGDE 3 GÜNDE BİR MAÇ YAPACAK, ARDINDAN AVRUPA MAÇINA ÇIKACAK

DAN PETRESCU DÖNEMİ SONA ERDİ

PETRESCU, 10 OCAK’TA KAYSERİSPOR’A GELMİŞTİ

KAYSERİSPOR, UĞUR KULAKSIZ’A EMANET

KULAKSIZ, AYBABA DÖNEMİNİN ARDINDAN DA TAKIMIN BAŞINDAYDI

DEVELİ BELEDİYE’NİN KONUĞU ÜRGÜP OLACAK

TEMSİLCİMİZ, GALİP AYRILARAK ZİRVEYE YERLEŞMEK İSTİYOR

GARANTİ BBVA BGL KIZLAR FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU

BELLONA KAYSERİ, İLK MAÇINDA GALATASARAY İLE KARŞILAŞACAK

EUROCUP WOMAN SON 16 MAÇLARI KAYSERİ’DE

BELLONA KAYSERİ, 3 TAKIMI İLİMİZDE AĞIRLAYACAK

YENİ TÜKİYE REKORU YİĞİT ASLAN’IN

YİĞİT ASLAN, TÜRKİYE REKORU KIRDI

Anahtar Kelimeler: SÜPER . HAFTANIN HAKEMLERİ BELLİ
Gürkan Ofis Mobilyaları

SÜPER LİG’DE 21. HAFTANIN HAKEMLERİ BELLİ OLDU

FENERBAHÇE-KAYSERİSPOR MAÇINDA ALPER ULUSOY GÖREV YAPACAK

Süper Lig’de 21. hafta hakemleri belli oldu. Fenerbahçe - Kayserispor maçında ise Alper Ulusoy görev yapacak.

Süper Lig'de 21. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın maçlarını yönetecek hakemler şu şekilde;

23 OCAK CUMARTESİ

16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor: Mustafa Öğretmenoğlu

19.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor: Ümit Öztürk

24 OCAK PAZAR

13.30 İttifak Holding Konyaspor-Fraport TAV Antalyaspor: Tugay Kaan Numanoğlu

16.00 Yeni Malatyaspor-Galatasaray: Ali Palabıyık

16.00 Yukatel Denizlispor-Fatih Karagümrük: Erkan Özdamar

19.00 Beşiktaş-Göztepe: Ali Şansalan

19.00 Gaziantep FK-Atakaş Hatayspor: Fırat Aydınus

25 OCAK PAZARTESİ

16.00 Kasımpaşa-Demir Grup Sivasspor: Mert Güzenge

19.00 Fenerbahçe-Hes Kablo Kayserispor: Alper Ulusoy

19.00 Aytemiz Alanyaspor-MKE Ankaragücü: Cüneyt Çakır

Haber: Şevket Tekin