TALAS BELEDİYESİ ESKİ SAĞLIK OCAKLARINI YENİLİYOR
Sağlık alanında birçok yatırımı hayata geçiren ve Talas´a yeni sağlık ocakları kazandıran Talas Belediyesi, kullanım ömrü dolan sağlık ocaklarını da revize ediyor.
Tarih: 24.10.2017 16:42:48/ 884okunma / 0yorum

Sağlık alanında birçok yatırımı hayata geçiren ve Talas´a yeni sağlık ocakları kazandıran Talas Belediyesi, kullanım ömrü dolan sağlık ocaklarını da revize ediyor. Geçtiğimiz aylarda Mevlana Mahallesinde bulunan 4 nolu sağlık ocağını yenileyen Talas Belediyesi,  300 bin TL maliyetle Kiçiköy Mahallesinde bulunan 1 nolu sağlık ocağını da yeniledi.

Talas Belediyesi olarak  kamunun ve vatandaşların en yoğun kullandığı kamu tesislerini rehabilite ettiklerini söyleyen Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Bu kapsamda iki tane sağlık ocağını hayata geçirmiştik. Bir tanesi Miraboğlu Sağlık Ocağı. Bir diğeri de  Halef Hoca Sağlık Ocağıydı. Şimdi hayırseverlerimiz ile birlikte Kayseri´nin en lüks ufak devlet hastanesi  mantığında iki tane daha sağlık ocağının temelini attık. O çalışmalar devam ediyor. Bununla birlikte de bu yaz itibariyle iki tane eski sağlık ocağımızın revizyonunu yaptık. Yalıtımları, kapı, pencerelerinin değişimi ve zemin değişimleri yapıldı. WC´lerinin değişimi ile tamamını revize etmiş olduk. Tüm amacımız vatandaşın  en iyi şekilde güzel  temiz bir hizmet alması. ” dedi.

Belediyenin yaklaşık 300 bin TL harcama yaparak sağlık ocağını daha nitelikli hale getirdiğini ifade eden Başkan Palancıoğlu, “Belediyemiz aynı zamanda, Yenidoğan Mahallesi´nde Hacı Arslaner tarafından yaptırılan en yoğun kullanılan 1 nolu Sağlık Ocağımızı da tamamen yeniledi. Bir diğeri de Mevlana Mahallesi´ndeki  Vakıflara ait mülkteki  sağlık ocağımız. Buranın  da aynı şekilde  yalıtımından binanın pencerelerinden diğer zeminlerine kadar  bütün işlemleri gerçekleştirildi. Vatandaşlarımızda oldukça memnun. Güzel bir hizmet ortaya çıktı. Ben vatandaşlarımıza, doktorlarımıza ve hemşirelerimize hayırlı olsun diyorum.” diye konuştu.
Video Tarihi: 24.10.2017 16:42:48
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
16 Aralık 2018 Pazar
Bugün
Bulutlu
10 °C
1 °C
Pazartesi
Bulutlu
10 °C
2 °C
Salı
Fırtına
7 °C
2 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL