TALAS´TA ÖĞRETMENLERE
COŞKUN SABAH KONSERİ
Tarih: 26.11.2018 16:30:50/ 938okunma / 0yorum

Talas Belediyesince, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen gecede Türk Sanat Müziği sanatçısı Coşkun Sabah unutulmaz bir konser verdi.

Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezindeki gecede Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu´nun aile büyüğünün vefatı nedeniyle katılamayışını içeren mesajı okundu. Salonun hınca hınç dolduğu gecede sahne alan udi sanatçı Coşkun Sabah, birbirinden güzel unutulmaz eserlerinin yanı sıra Kayseri yöresinden Gesi Bağları gibi türküleri de seslendirdi. Dinleyenlerin kimi zaman hüzünlendiği, kimi zamansa eğlendiği gecede Coşkun Sabah, kendi eserleriyle beraber “Hatıram olsun”, “Dalgalandım da duruldum”, “Beraber yürüdük biz bu yollarda”, “Bir şarkısın sen” gibi Türk Sanat Müziğinin unutulmaz bestelerini de okudu.

Programa katılan Melikgazi Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, salondaki öğretmenlere seslenerek, “Bizleri yetiştiren siz değerli öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum. Mütevaziliğiyle ve kişiliğiyle bir ekol olan Coşkun Sabah´a bizlere yaşattığı duygular için teşekkür ediyorum.” dedi.

Sanatçı Coşkun Sabah da, “Kayseri bizi çok sever. Bugün de çok güzel bir konser oldu. Eğlenceyi de verdik, sanat ta oldu, hüzün de oldu, duygu da oldu, karma güzel bir konser oldu. Herkes memnun ayrıldı buradan. Bütün öğretmenlerimizin günlerini canı gönülden kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

 Yaklaşık iki saat süren konserin sonunda Talas´ın en genç öğretmeni olan Meltem Ülger ile en kıdemli öğretmeni seçilen Yusuf Yücel´e çiçek verildi.
Video Tarihi: 26.11.2018 16:30:50
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: TALAS ÖĞRETMENLERE
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL