TOPLANTI VE GÖSTERİ
YÜRÜYÜŞ YERİ İLE GÜZERGAHLARI BELİRLENDİ
Tarih: 12.4.2018 17:20:38/ 477okunma / 0yorum

Kayseri Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, 2018 yılı y toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergahlarının belirlendiği ifade edildi.

Zümrüt Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzeri, Gevher Nesibe Mahallesi Tekin Sokak ile Gök Sokağın kesiştiği yer ve Cumhuriyet Meydanı olarak belirlenen güzergahların ayrıntıları şu şekilde:

“1. toplanma alanı: Zümrüt Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzeri, Zümrüt Parkı başlangıcı, yürüyüş güzergahı: Mustafa Kemal Paşa Bulvarından Fuar önüne kadar olan güzergah, toplantı alanı: Fuar önü açık otoparkı, pankart asılacak yerler: yürüyüş güzergahı üzerinde bulunan karşılıklı elektrik direkleri arası, afiş yapıştırılacak yerler: reklam panoları bulunan otobüs durakları ile reklam panoları olarak kullanılan yerler;

2. toplanma alanı: Gevher Nesibe Mahallesi Tekin Sokak ile Gök Sokağın kesiştiği yer, Yürüyüş Güzergahı: Tekin Sokağı takiben, Hacı Kılıç Camii yanı, Kocasinan Belediyesi, İl Defterdarlığı, Hukuk Plaza önlerinden Mimarsinan Parkı yanında bulunan Kurşunlu Otoparkı, toplantı alanı: kurşunlu otoparkı, pankart asılacak yerler: yürüyüş güzergâhı üzerinde bulunan karşılıklı elektrik direkleri arası, afiş yapıştırılacak yerler: reklam panoları bulunan otobüs durakları ile reklam panoları olarak kullanılan yerler;

3. toplanma alanı: Cumhuriyet Meydanı. Bu alan sadece seçim dönemlerinde ve Valilik Makamı tarafından uygun görülen etkinliklerde kullanılmak üzere belirlenmiştir. Pankart asılacak yerler: Cumhuriyet Meydanında bulunan karşılıklı elektrik direkleri arası, afiş yapıştırılacak yerler: uygun görülen reklam panoları.”
Kaynak: İHA

Anahtar Kelimeler: TOPLANTI GÖSTERİ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
19 Mart 2019 Salı
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL