VALİ GÜNAYDIN
KTO BAŞKANI GÜLSOY´U ZİYARET ETTİ
Tarih: 10.1.2019 16:56:26/ 293okunma / 0yorum

Vali Şehmus Günaydın, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy´a iadeiziyarette bulundu. Ziyarette Vali Günaydın´a KTO çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiler verildi.

KTO Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Vali Günaydın Kayseri´nin ekonomisi ve istihdamı bakımından Kayseri Ticaret Odası´nın çalışmalarının önemli olduğunu söyledi.

Başkan Gülsoy nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kayseri ekonomisi ve KTO hakkında bilgiler verdi. KTO´nun 20 bine yakın üyesi ile Kayseri´nin en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu hatırlatan Başkan Gülsoy; “Üyelerimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içindeyiz. İş dünyasını temsilen buradayız, sorunlara çözüm olma, Kayserimizi hak ettiği yerlere getirme, marka değerini artırma noktasında yerelde ve ulusalda kurum kuruluşlarla uyum ve işbirliği içerisinde çalışmaktayız. Biz birlikten güç alınacağına inanıyoruz. Bu kapsamda sizin de desteklerinizi esirgemeyeceğinize inanıyor, birlikte güzel işlere imza atmayı diliyoruz. Ayrıca iş dünyasının yanında olduğunuzu hissettirdiğiniz için bir kez daha teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Ticaretiyle ünlü Kayseri´nin gelişmişlik bakımdan oldukça iyi olduğunu belirten Vali Günaydın ise; “Hepimizin amacı uyumlu bir biçimde çalışarak Kayseri´de yaşayan vatandaşlarımızın hayat kalitesini daha da artırmak Kayseri´yi mevcut durumundan daha da ileriye taşımaktır. Bu amaçla yaptığınız çalışmalarınızda sizleri destekliyor ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretin sonunda günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: VALİ GÜNAYDIN
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
26 Mart 2019 Salı
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL