YENİ KOCASİNAN ŞEKİLLENİYOR
‘YENİ KOCASİNAN´ İÇİN YOL YAPIM VE YENİLEME ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
Tarih: 8.8.2018 16:03:10/ 504okunma / 0yorum

Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ‘Yeni Kocasinan´ için yol yapım ve yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekiplerin, Erkilet Dere Mahallesi´nde sürdürdüğü yol yapım çalışmasını kontrol eden Başkan Çolakbayrakdar, “Mahallelerimizi ‘Yeni Kocasinan´a hazırlamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi

Kocasinan´ı  baştan aşağı dizayn ederek ‘Yeni Kocasinan´ı şekillendirmeye devam eden Başkan Çolakbayrakdar, “Tüm mahallelerimizde olduğu gibi Erkilet Dere Mahallemizi de Yeni Kocasinan´a hazırlamak için çalışmalarımız devam ediyor. Çalışma ile birlikte yolumuzun kot farkını düzenliyor, istinat duvarlarını yapıyoruz. Gerek yol ve park yapımıyla gerekse çevre düzenlemesiyle, Dere Mahallemizi en güzel şekilde yenileyerek, burada yaşayan hemşerilerimiz için güzel bir yaşam alanı oluşturacağız. Çalışmalarımızın en kısa sürede kazasız belasız bitmesini ve vatandaşlarımızın biran önce  yeni yaşam  alanlarına kavuşmalarını diliyorum. İlçemizde ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak yüksek standartlarda yol ve kaldırımları hizmete sunmak için çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, “Çalışmalar sonunda mahallemiz Kayseri´ye ve Kocasinan´a yakışır bir hale gelecek” diyerek sözlerini noktaladı.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: KOCASİNAN YENİ ŞEKİLLENİYOR
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
21 Şubat 2019 Perşembe
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL