YILDIRIM BEYAZIT´TA
DAHA FARKLI HİZMETLER YAPACAĞIZ
Tarih: 12.2.2019 17:40:41/ 323okunma / 0yorum

Talas Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı´nın AK Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yıldırım Beyazıt´ta mahalle temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

31 Mart seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Başkan Palancıoğlu, Yeni Mahalle, Kılıçaslan, Alpaslan, Melikgazi ve Yıldırım Beyazıt mahallelerinin temsilcileri ve vatandaşlarla buluştu. Toplantının açılışında konuşan AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ülke, “Mustafa Palancıoğlu başkanımız, Kayseri´nin yetiştirmiş olduğu en iyi mühendislerden, belediye başkanlarından birisi. Kayseri´ye, Melikgazi´ye çok büyük işler yapacağına inanıyorum ve Türkiye´nin en iyi belediye başkanlarından birisi olacaktır.” dedi.

Talas Belediye Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu ise, gönül belediyeciliğiyle çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi gönül belediyeciliğinde birbirimizi kırmayacağız. Artık belediyeler aile yapısını, gençliği, mahalle kültürünü, esnafı düşünen çalışmalara ağırlık verecek. AK Parti, yıllardır belediyecilikte büyük hizmetler yaptı, yapmaya da devam edecektir. Şehrimiz belediyecilikte ‘Kayseri Modeli´ diye en üst noktada. Şehrimize 20 yıl hizmet etmiş Özhaseki bakanımız inşallah Ankara´ya hizmet edecek. Memduh Başkan da burada 20 sene hizmet verdi. Biz de harita mühendisi ve şehir plancısı kimliğimizle Melikgazimizde inşallah yapılmayan hizmetleri hayata geçireceğiz.” diye konuştu.

Talas´ta görevi boyunca yaptığı çalışmalardan bahseden Palancıoğlu, “Avrupa Konseyinde Türkiye´yi temsil eden 18 belediye başkanından birisiyim. Türkiye Belediyeler Birliğinde ülkemizde ilk pilot bölge olan, en aktif çalışan başkanlardanım. Çevre ve Şehircilik Bakanlığında pilot bölge seçilen 4 ilçeden birisiyiz.” şeklinde konuştu.

“İnşallah Melikgazimize de farklı hizmetler yapacağız.” diyen Palancıoğlu şöyle konuştu: “Bizim gecemiz gündüzümüz hizmet, makam mevki değil. Gece yarılarına kadar çalışıyoruz. Bu nedenle bu işler makam mevki için yapılmaz. Kırk kanaat geçinen bir esnaf çocuğuna Allah nasip etmiş belediye başkanı olmuşuz. Şehircilikle ilgili bilgimiz var. Şehri yeşil alanı, yolu, bisiklet yolu, engellisiyle insana göre tasarlamamız lazım. Dolayısıyla memleketimize en iyi şekilde hizmet için çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz.”

AK Parti belediyeciliğinin önemine dikkat çeken Palancıoğlu, “30, 40, 50 yıl önce düşünülenler AK Parti ile hizmete dönüştü. Sultan Abdülhamit Han döneminde çizilen boğaz altındaki tüp geçit Cumhurbaşkanımız sayesinde AK Parti ile yapıldı.” ifadelerini kullandı.

Palancıoğlu, Melikgazi için önemli çalışmalar hazırladıklarını kaydederek şunları söyledi: “Mahalle kültürünü canlandırmamız lazım. Melikgazi Belediyesi böyle güzel bir tesis yapmış. Bu tesislerin içini en güzel şekilde doldurarak hizmet vereceğiz. Çocuklarımızı, hanımlarımızı, yaşlılarımızı, emeklilerimizi ilgilendiren projelerimiz var. Çok güzel, ilk defa Melikgazi´de yapılacak projeler hazırladık. Allah´ın izniyle gece gündüz çalışıp, görev sürem dolunca, Talas´ta olduğu gibi memnun edecek hizmet yapmayı hedefliyoruz.”
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: YILDIRIM BEYAZIT
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
24 Şubat 2019 Pazar
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL