VOLEYBOL TAKIMLARININ 1.LİG YOLCULUĞU SON BULDU
Sportif - Şevket Tekin
Tarih: 13.3.2019 00:00:04 / 617okunma / yorum
ŞEVKET TEKİN

İlimiz Voleybol 2.Lig´de erkeklerde Melikgazi Belediyesi, bayanlar da ise Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor temsil ediyor. Her iki ekipte Play-off Yarı Final müsabakalarında gösterdikleri performanslarla sınıfta kaldı.  

Melikgazi Belediyesi olarak Voleybol 1.Ligi´nde yer alacaksın, takımı gençleştirmek için takımı dağıtacaksın, sonra 1.Lig´e çıkmak isteyeceksin. Yaşanan sürece yeniden dönüp baktığımda, şaşıyorum. Bundan sonra da siz, 1.Lig´i ancak rüyanızda görürsünüz. Erkeklerde Play-off Yarı Finalleri, 2 hafta önce tamamlandı ve Melikgazi Belediyesi, eli boş döndü. Baş Antrenör Fuat Kalay ve oyuncularına teşekkür ediyor, ellerine sağlık diyorum. Oyuncular ve teknik kadro elinden gelini yaptı. Tabii bu kulübü yöneten arkadaşlarda biraz olsun, spora eğilirlerse Melikgazi Belediyesi Voleybol Takımı, yeniden istenilen yere ulaşır. Bu yazdığıma her ne kadar inanmasan da, olması gereken budur.

Yazımın ikinci bölümüne Kayseri OSB Teknik Koleji ile devam etmek istiyorum. Hafta sonunda Voleybol 2.Lig Bayanlar Play-off Yarı Final müsabakaları oynandı. Atletik Spor da D Grubu´nda mücadele etti. Çıktığı 3 karşılaşmadan ikisini kaybederek, 1.Lig yolculuğunu sonlandırdı. Ben, eleştirdiğim zaman kızan ve yorumlarımı haksız bulan arkadaşlara soruyorum, sezon başı 2, devre arasında 4 ve Play-off Yarı Final öncesi 2 transfer yaptın da ne oldu? Play-off Yarı Finali´ne Kayseri´nin kızları da taşıyamaz mıydı? Harcadığın parayı Kayseri´nin kızlarına versen, daha derli toplu iş yapsan da, bunları yazmamız yerine sizleri finale gidiyorsunuz diye alkışlasak olmaz mıydı? Tabii bu da tercih meselesidir. Sizin baktığınız açıdan biz, spordan anlamıyoruz. (Sizin ne kadar anladığınızı da sonuca bakarak, görebiliyorum ama neyse..) Şimdi 1.Lig´den takım mı satın alacağız, yoksa kendiniz 1.Lig´e davet ettirmek için kulis mi yapacaksınız?

Sözlerimi takıma yıllarca emek vermiş Baş Antrenör Harun Şahin, Yardımcı Antrenör Seher Şahin ve takım için emeğini esirgemeyen oyuncuları kutlayarak, sonlandırıyorum…

Anahtar Kelimeler: VOLEYBOL, TAKIMLARININ, YOLCULUĞU, BULDU
Yazarın Diğer Yazıları
Sayfa:
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
26 Nisan 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL