KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ:''BİZLER HİZMET İÇİN VARIZ''

BÜYÜKKILIÇ İNGİLİZ MÜSTEŞARI AĞIRLADI

BÜYÜKKILIÇ: “KADIN KOLLARIMIZ YÜZ AKIMIZ”

BAKAN GÜL:“KAYSERİ ÜRETEREK BÜYÜYEN BİR ŞEHİR”

ÖZHASEKİ: “GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİ İNŞA EDİYORUZ”

AK KURMAYLAR’DAN ESNAF ZİYARETİ

ÖZDOĞAN'DAN "SİYASİ CİNAYETLER" YORUMU

ÖZDEMİR: "ÇİFTÇİNİN TRAKTÖRÜ HACİZ EDİLMEMELİ"

ÖZHASEKİ:“KOCASİNAN VAR GÜCÜYLE ÇALIŞIYOR”

MHP KURMAYLARI BAŞARI İÇİN İSTİŞARE YAPTI

NERGİS: "HEDEFİMİZ % 9 BÜYÜME ORTALAMASI”

ÖZHASEKİ: "20 YILDIR BİRİNCİ PARTİYİZ, BU DÜNYA REKORUDUR"

ÖZHASEKİ: “AK PARTİ DÖNEMİNDE YURTLAR TAM 4 KATINA ÇIKTI”

ERSOY VE İNCETOPRAK’TAN BASIN TOPLANTISI

ÖZDEMİR'DEN MERAL AKŞENER YORUMU

OKANDAN: “MUHALEFETİN MESELESİ ÖĞRENCİ DEĞİL”

Anahtar Kelimeler: PARTİ . . . ÖZHASEKİ BALIKESİR'
Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ BALIKESİR'DE

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ: “YARIN ALGILAR UÇACAK, YAPILAN HİZMETLER ORTADA KALACAK”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için gittiği Balıkesir’de “Biz eser bırakmaya çalışıyoruz, hizmet etmeye gayet ediyoruz. Yarın algılar uçacak, yapılan hizmetler ortada kalacak.”değerlendirmesinde bulundu.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin öncülüğünde Balıkesir’de gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısına Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Edirne, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Uşak ve Yalova’dan gelen 201 belediye başkanının beraberinde; o bölgelerdeki büyükşehir meclis başkanvekilleri, il genel meclis başkanları, il başkanları, il ana kademe yerel yönetimler, kadın ve gençlik kolları yerel yönetimler başkanları iştirak etti.

Toplantıda konuşan Özhaseki Türkiye’nin AK Parti ile sessiz bir devrime imza attığını vurgulayarak “Türkiye’de AK Parti ile genelde adeta sessiz bir devrim yaşandı. Çok partili sisteme geçişten itibaren başlayan vesayetçi yapının belini biz kırdık. Görünüşte legal olan ama iç yüzünde yerin altına kadar uzanan yılanları, çıyanları çıkamayacakları şekilde toprağa gömdük. Bu asil milletin dik duruşunu tüm dünyaya gösterdik hamdolsun” değerlendirmesinde bulundu.

Türkiye’deki nüfusun çok büyük kısmına hizmet ettiklerinin de altını çizen Özkaseki “Bugün Türkiye’de toplam 1390 Belediyenin 803 tanesi AK Partili. İttifak ortaklığı yaptığımız MHP ile beraber 1034 belediyemiz var. Türkiye’nin çok büyük bir nüfusuna biz hizmet ediyoruz. Eser ve hizmet siyaseti güdüyoruz. Algı geçici, hizmet kalıcı. Biz eser bırakmaya çalışıyoruz, hizmet etmeye gayet ediyoruz. Medeniyetimize karşı borcumuz olduğunu düşünüyoruz. Yarın algılar uçacak, yapılan hizmetler ortada kalacak.” İfadesini kullandı.

 Sözlerini noktalarken CHP’li belediyelerin seçim öncesi söyledikleri şeylerin tersini yaptıkların da bir kez daha hatırlatan Özhaseki, “Seçim öncesinde Büyükşehirlerin tamamında hiçbir emekçinin ekmeğiyle oynamayacağız diyerek çıktılar ama geldiğimiz noktadan işten attıkları insan sayısı 11 bin 800 civarında sadece İstanbul’da. Emekçilerin ekmekleriyle oynadılar. Sonradan işe aldıkları kişi sayısı da 18 bin kişi. Bunu da o dostlarıyla paylaşarak yapıyorlar.” şeklinde konuştu.