BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR
“2018 YILI DAHA YOĞUN BİR ÇALIŞMAYLA GEÇECEK”
Tarih: 15.4.2018 15:33:55/ 577okunma / 0yorum

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Şeker Mahallesi TOKİ Evlerini, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarına bağlayan yeni yolun çalışmalarını inceledi. Modern belediyecilik anlayışıyla çalıştıklarının altını çizen Başkan Çolakbayrakdar, “Geçtiğimiz yıl, yaptığımız çalışmaların daha fazlasını yaparak, hemşehrilerime en iyi hizmeti sunacağız” dedi.

Çalışmaların eksiksiz ve daha sağlıklı olması için büyük bir titizlikle çalışmaları bizzat takip eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Şeker Mahallesi´nde yapımı devam eden yol çalışmalarını kontrol etti.

Hava şartlarının uygun hale gelmesiyle birlikte asfalt, yol ve kaldırım çalışmalarına hız verdiklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan´ı baştan aşağıya modernize ederken, şehrin altyapısını da geleceğe hazırladıklarını söyledi.

Kocasinan´ın dört bir yanında yeni yollar yaparak ve mevcut yolları yenileyerek, ulaşımı daha konforlu hale getirdiklerine dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, “Yeni açılan yollar, ulaşım sorunu yaşayan vatandaşlara rahat bir nefes aldırırken, Kocasinan´ın gelişimine de katkı sağlıyor. Geçtiğimiz yıl, yaptığımız çalışmaların daha fazlasını yaparak, hemşehrilerime en iyi ve en kaliteli hizmeti sunacağız. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, TOKİ konutlarını Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarına bağlayan yeni yolun altyapı çalışmalarını yürütüyor. Şu ana kadar 500 metre uzunluğunda 20 metre genişliğinde olan yeni yola, 36 bin ton dolgu malzemesi kullanıldı. En kısa zamanda yol çalışmaları tamamlandıktan sonra TOKİ 1. ve 2. etapta oturan hemşehrilerimize daha iyi hizmet vereceğiz. Ayrıca TOKİ sakinlerinin yanı sıra Oto Servisçiler Sitesi´nin de bu yol üzerinden ulaşımlarını sağlamak için yol çalışmasını sürdüreceğiz. Bununla birlikte Kocasinan´da ihtiyaç duyulan yeni yol çalışmalarını hızlandırarak, faaliyetlerimize devam edeceğiz. Çalışmalar tamamlandığında bölgemiz, daha modern bir görünüme ve daha sağlıklı bir alt yapıya kavuşmuş olacaktır. Şimdiden yapılan çalışmalar hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

İnceleme sırasında vatandaş ve esnaflarla sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, yol çalışmasını en kısa zamanda tamamlayacaklarını söyledi.
Video Tarihi: 15.4.2018 15:33:55
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
19 Mart 2019 Salı
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL