BAŞKAN PALANCIOĞLU´NA
GECE YARISI SÜRPRİZİ
Tarih: 12.2.2019 17:39:45/ 375okunma / 0yorum

Talas Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı´nın AK Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu, gece yarısı bir televizyon programı sonunda yanına gelen bir vatandaşın mahallesinin ihtiyaçlarıyla ilgili evine davet sürpriziyle karşılaştı.

Başkan Palancıoğlu, bir televizyon programında canlı yayın konuğuyken kendisini izleyen İbrahim Türkdönmez isimli vatandaşın evinde çay ikramı davetini kırmadı. Türkdönmez´in Melikgazi ilçesi Selçuklu Mahallesindeki evine gece yarısı olmasına rağmen giden Başkan Palancıoğlu bir fabrikada işçi olarak çalışıp mahallesinin ihtiyaçlarını takip etmesinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Palancıoğlu, “15 dakika önce canlı yayından sonra tanıştığımız İbrahim Türkdönmez kardeşimizin evine misafir olduk. Mahalledeki ihtiyaçları fotoğraflamış, canlı yayında bizi izlerken gece yarısı demeden arabasına binerek yanımıza gelmiş. Bizi evine davet ederek çay ikram etti. Kendisi örnek bir şahsiyet, Allah selamet versin. Kendisini tebrik ediyorum. Mahallesinin eksiğini gediğini dertlenmiş, yapılması gereken güzel hizmetleri tek tek sıralamış. Biz de inşallah göreve gelir gelmez ihtiyaçları karşılamaya çalışacağız. Herkes güzel kardeşimiz gibi yaşadığı yerle, mahallesiyle böyle ilgili olsa, bizi motive etse, biz de çalışmaya devam etsek. Hayır duası alsak.” şeklinde konuştu.

İşçi İbrahim Türkdönmez ise Başkan Palancıoğlu´nu televizyonda canlı yayında görünce kalkıp yanına gittiğini belirterek, “Kendisine mahallemizdeki eksiklerle ilgili bilgi vermek için evimize davet ettik. Bizi kırmadı gecenin bu saatinde evimizi şereflendirdi. Teşekkür ediyorum. Kendisine mahallemizdeki bozuk yollar, çıkıştaki istinat duvarının aksaklığı, park ve bahçelerdeki gelir getirmeyen atıl kalmış durumlar, okullarımızın güvenliği ve temizliği, belediyemize gelir getirici birkaç bilgi ve vatandaşlarımızın menfaati gibi birkaç önerimiz oldu. Kendi adımıza hiçbir isteğimiz yok.” ifadelerini kullandı.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN PALANCIOĞLU
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
24 Şubat 2019 Pazar
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL