BÜYÜKKILIÇ VE PALANCIOĞLU
MAHALLE TEMSİLCİLERİ İLE
Tarih: 8.2.2019 18:37:31/ 500okunma / 0yorum

Melikgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç ile Talas Belediye Başkanı ve AK Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi ilçesindeki mahalle temsilcileriyle bir araya geldi.

31 Mart seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren başkanlar, Emirgan Köftecisinde Melikgazi mahalle temsilcileriyle buluştu. Toplantıda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Ülke, “Yoğun geçen bu seçim sürecinin belki de en fedakârları sizlersiniz. Bütün teşkilatlarımızla bir aile olduk.” diye konuştu.

Talas Belediye Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu, bütün adaylarla güzel bir ekip olduklarını belirterek, “İnşallah Memduh Başkan, Çolakbayrakdar Başkan, Talas´ta Mustafa Yalçın ile birlikte Kayseri´nin konumunu daha da yukarı taşıyacağız. Bir ayağımız Ankara´da olacak. Ankara´dan buraya hizmetler getirmeye çalışacağız. Birlikte güç var. İnşallah imkanları iyi değerlendireceğiz.” dedi.

Mahalle temsilcileriyle tanışmak, görüş, istek ve projelerini dinlemek istediklerini anlatan Başkan Palancıoğlu, “Evin her gün ihtiyaçları nasıl değişiyor, yeni şeylere talep oluyorsa, belediyeler de canlı yaşayan organizmalar. Dolayısıyla talepler her zaman oluyor. Bu nedenle günün gelişen ihtiyaçlarına uygun çalışmalar yapacağız. Ayrıca Memduh Başkanın yokluğunu hissetmeyeceksiniz. Neden? Çünkü bir yere gitmiyor, Büyükşehirde olacak. Yine bizimle beraber olacak. Kendisiyle birlikte çalışarak çok daha hızlı, pratik çalışmalar yapacağız.” şeklinde konuştu.

“Bizim için isim, soyad, ahlak, edep her şeyden önemli. Makam, mevki, koltuk; bunların hiçbiri önemli değil.” diyen Palancıoğlu şunları söyledi: “Sizlerden desteğinizi her zaman bekliyoruz. Birlikten güç doğar, birlikte güzel hizmetler yapalım. Memduh Başkanın 20 yıllık tecrübesinden istifade edersek, belki 10 sene ilerden başlarız. Bu dönem inşallah sizlerden aldığımız destekle Melikgazi, Kocasinan, Talas bütün ilçelerimiz Allah´ın izniyle altın devrini yaşayacak.”

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç ise, “Elbette Melikgazimiz büyük bir ilçe olarak sorumluluğunun farkında. Hem de bugüne kadar aldığı yüksek oy oranlarıyla beklentilere cevap verecek deneyimde. Ve çok şükür teşkilat birliği ve gücüyle bunu ispat edecek konumda. Melikgazimizin inşallah bizlerden çok daha yüksek oy almasını hem arzu ediyor, hem de destekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Aile anlayışı içerisinde ‘ben´ değil, ‘biz kültürüyle´ hareket etmeyi amaçladıklarını kaydeden Büyükkılıç, “Bütün ilçelerimizle el ele vereceğiz, hep birlikte koşturacağız. Siyasi parti ayrımı gözetmeden her partiyi ziyaret ettik. Onların da tavsiyelerini aldık. Elbette siyaseten farklı düşünebilirler. Ama inanıyorum ki onlar da bizleri seviyor, yaptıklarımızı biliyor. Çünkü aynı şehirde yaşıyor, aynı havayı soluyoruz. Sevinçte bir, tasada biriz.” diye konuştu.

Büyükkılıç, daha çok hizmet için çalışacaklarını anlatarak şöyle konuştu: “Kayserimize, Melikgazimize daha iyisini ve güzelini, bilişim çağında, internet çağında, akıllı şehir anlayışı içerisinde, yüksek teknolojiyi şehrimize getirmek amacıyla daha fazla çalışacağız. Şehrini seven hemşehrilerimizin önerini her platformda dinleyeceğiz. Sizler mahallenizde bizlerin sesi, kulağısınız.”
Video Tarihi: 8.2.2019 18:37:31
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: BÜYÜKKILIÇ PALANCIOĞLU
ÇOPUROĞLU, KAYSERİ MÜSİAD VE GENÇ MÜSİAD İLE SOHBET ETTİ
ÇOPUROĞLU, KAYSERİ MÜSİAD VE GENÇ MÜSİAD İLE SOHBET ETTİ
Kayseri Müsiad ve Genç Müsiad, bu hafta yoğun bir katılımla Ak Parti Kayseri İl Başkanı ve Önceki Dönemlerde Kayseri Müsiad Başkanlığı görevini yürüten Şaban Çopuroğlu ile bir araya geldi.
SANDIK GÜVENLİĞİ ÇOK ÖNEMLİYMİŞ
SANDIK GÜVENLİĞİ ÇOK ÖNEMLİYMİŞ
ÖZHASEKİ KAYSERİ´DE AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ
ATAŞ´TAN BÜYÜKŞEHİR´E ‘BORÇLANMA´ TEPKİSİ
ATAŞ´TAN BÜYÜKŞEHİR´E ‘BORÇLANMA´ TEPKİSİ
Yıllardır ‘borçsuz belediye, öz kaynaklarımızla iş yapıyoruz´ narası atanlar, gerçekleri bu millete anlatmalıdır”
AK KADINLARDAN PASTALI KUTLAMA
AK KADINLARDAN PASTALI KUTLAMA
AK Parti Hacılar Kadın Kolları üyeleri, 31 Mart Yerel Seçimlerinde elde edilen başarıyı pasta keserek kutladı.
CUMHURİYET HALK PARTİSİ´NDEN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ´NDEN
YÜKSEK SEÇİM KURULU´NA ÇAĞRI
DURSUN ATAŞ,
DURSUN ATAŞ,
“SONUÇ DEĞİŞMEYECEĞİ İÇİN İTİRAZDA BULUNMADIK”
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ´DAN
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ´DAN
AK PARTİ´YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ,
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ,
“BİZE AYRIM GÖZETMEDEN HERKESİ KUCAKLAMAK YAKIŞIR”
YEŞİLHİSAR´DA
YEŞİLHİSAR´DA
DEVİR TESLİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ
PINARBAŞI BELEDİYESİNDE
PINARBAŞI BELEDİYESİNDE
DEVİR TESLİM TÖRENİ
MAZBATASINI ALAN BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR
MAZBATASINI ALAN BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR
"HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIZ"
İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ,
İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ,
“VATANDAŞ SANDIKTA İKTİDARA DERS VERMİŞTİR”
KAYSERİ KAZANDI
KAYSERİ KAZANDI
Büyükkılıç: “Biz olacağız, beraber olacağız ve hep beraber Kayseri olacağız, hep beraber Türkiye olacağız”
BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR,
BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR,
“AZİZ MİLLETİME SONSUZ TEŞEKKÜRLER”
BAŞKAN ÖZTÜRK,
BAŞKAN ÖZTÜRK,
YAHYALI HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
21 Nisan 2019 Pazar
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL