KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’IN

PAZAR MESAİSİ

MELİKGAZİ'DE

METRUK BİNA YIKIMLARI DEVAM EDİYOR

KOCASİNAN BELEDİYESİ OKULLARDA

TEMİZLİK VE DEZENFEKTE ÇALIŞMASI YAPTI

TALAS'IN MÜDÜRLERİ

KIRSALI ARŞINLIYOR

HACILAR BELEDİYE BAŞKANI ÖZDOĞAN

İLÇE HALKINI ZİYARET ETTİ

NAR SUYUNUN MUCİZEVİ FAYDALARI !

KANSERDEN VE KALP KRİZİNDEN KORUYOR…

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİN’DEN SOĞUK KISITLAMA GÜNÜNDE SICAK İKRAM

POLİS, BEKÇİ VE ZABITA EKİPLERİNE SICAK ÇAY VE SANDVİÇ EKMEĞİ İKRAMI

BAŞKAN PALANCIOĞLU ‘SERBEST BÖLGE’DE Kİ İŞYERLERİNİ ZİYARET ETTİ

Palancıoğlu: “Kayseri ilinde sanayinin, sanayi yatırımlarının ve ekonomik büyümenin temelinde belediyelerin akılcı, yerinde ve bilinçli yatırları yer almaktadır”

ERDOĞAN, MEDENİYETLERİN BEŞİĞİ KAYSERİ’Yİ DE ÖRNEK GÖSTERDİ

BÜYÜKKILIÇ: “KAYSERİ 6 BİN YILLIK TARİHİYLE ADETA AÇIK HAVA MÜZESİDİR”

ÖZHASEKİ’DEN BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’A ZİYARET

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZİYARETİNDE HAYIRSEVERLERİN DE KATILIMIYLA KAPSAMLI BİR TOPLANTI YAPILDI.

MELİKGAZİ NİKÂHTA 21. YÜZYILIN 21. YILININ 21. GÜNÜ YOĞUNLUĞU

28 NİKAH KIYILDI

KOCASİNAN’DA İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN SOĞUK KIŞ GÜNÜNDE GÖNÜLLERİ ISINDI

GÖNÜLLERE DOKUNAN HİZMETLER

‘SPORCU FABRİKASI’ ADIM ADIM İLERLİYOR

“GENÇLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

BAŞKAN ÖZDOĞAN İLÇE PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

SIRAYA GİRMEYE GEREK YOK

BAŞKAN PALANCIOĞLU, 2020 YILI HİZMETLERİ HAKKINDA İYİ PARTİ YÖNETİM KURULU BİLGİLENDİRDİ

2020 YILINDA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLER REKOR SEVİYESİNDEYDİ

SEYİR EVLERİ KONAKLAMA’YA ÇANTANIZI ALIN GELİN!

SEYİR EVLERİ KONAKLAMA YÖN. KUR. BŞK. DURAN: “SEYİR EVLERİ, HER ANINIZDA SİZLERİ BEKLİYOR”

Gürkan Ofis Mobilyaları

CEBİR MAHALLESİ SOSYAL TESİSİNE KAVUŞTU

DÜZENLENEN TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

Talas Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Cebir Mahallesi Sosyal Tesisi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılışa AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra protokol mensupları, davetliler ve Cebir halkı katıldı. Törende ilk konuşmayı yapan Cebir Mahalle Muhtarı Recep Çelik, yapılan sosyal tesis ve diğer çalışmalar için Başkan Yalçın’a teşekkür etti.

Pandemi kurallarına uyularak düzenlenen programda konuşan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, mahalle sakinlerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında tesisin yapımıyla ilgili güzel bir anekdotu da paylaştı. Cebirlilerin, kavaklarının satışından elde edilen gelir ve aralarında topladıkları parayla birlikte belediyeye gelerek tesis yapımına katkıda bulunmak istediklerini aktaran Başkan Yalçın, “Elbette ki biz bu tesisi yapacaktık ama Cebirlilerin bu fedakarlığı ayrı bir öneme sahip. Cebir’in 1 lirası bile bizim için çok kıymetli. Bu yüzden bu fedakarlığı karşılıksız bırakamazdık. 10 Temmuz’da temelini atmıştık bugün de açılışını yapıyoruz” diye konuştu.

“SİZE HİZMETTEN MUTLUYUZ”

Cebir Mahallesinde 22 adet hizmetin tamamlandığına, 17’sinin de devam ettiğine dikkat çeken Başkan Yalçın, “Cebir’de şu anda 17 tane devam eden hizmetimiz, 22 tane de tamamlanan hizmetimiz var. Cebirimiz için ne yapsak azdır. Hizmet etmekten de memnunuz. Düğün, nişan, asker uğurlama gibi sosyal etkinliklerin yapılacağı bir yere ihtiyaç vardı. Bunu bugün hizmete sunuyoruz. Buraya gelmişken de ağaç dikmeden gitmeyelim dedik. Sosyal tesisimizin etrafında da ağaç dikimi gerçekleştireceğiz” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE HİZMET ÜRETİYORUZ”

Daha sonra kürsüye gelen ve “Güzel bir haftaya güzel bir hizmetle başlıyoruz.” diyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da yapılan çalışmalardan övgüyle söz ederek Başkan Yalçın’a teşekkür etti.

Birlik ve beraberlik içerisinde güzel hizmetler yapıldığına dikkat çeken Başkan Büyükkılıç, “Talas Belediye Başkanımız Mustafa Yalçın, kırsal mahallelerde çok güzel hizmetler yapıyor. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak gereken desteği sağlıyoruz. Yapılan tesisin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

“HİZMETLER YÜZÜMÜĞÜ AĞARTIYOR”

Son olarak kürsüye gelerek konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel de Başkan Yalçın’ın kırsal mahallelere verdiği öneme dikkat çekti.

“Kırsal mahallelerdeki standart yükseldikçe şehir merkezimizde de o kadar yükselmiş sayıyoruz. Merkezdeki imkanların ilçe ve mahallelerimize gelmesi için de gayret ediyoruz.” diyen Milletvekili Karayel, “Bizler vekil olarak buraya gelirken alnı açık bir şekilde geliyoruz. Hamdolsun her geldiğimizde bizi bağrınıza basıyorsunuz. Bu çok önemli. Bu da hizmetle oluyor. Talas Belediye Başkanımız buraya çok güzel hizmetler yapmıştı. Şimdi de yine güzel bir tesis kazandırmış. Kendisini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

100 ADET AĞAÇ DİKİLDİ

Konuşmaların ardından kurdelası kesilerek Cebir Mahallesi Sosyal Tesisi hizmete sunuldu. Açılışın ardından protokol ve vatandaşlar tarafından çeşitli türlerde toplam 100 adet ağaç dikildi.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ