KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BU HAFTA NÖBETÇİ VEKİL İSMAİL TAMER OLDU

AK PARTİLİ BELEDİYELER ÖĞRENCİLER İÇİN HAREKETE GEÇTİ

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir'den Açıklama

MHP VE OSB’DEN İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ BALIKESİR'DE

BAŞKAN ÇOPUROĞLU: "TÜM DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ"

ÖZHASEKİ HAFTA SONU MESAİSİNİ MEMLEKETİNDE DEĞERLENDİRDİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ YILDIZ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

ÖZHASEKİ: "BİZİM SİYASETİMİZİN TEMELİ HİZMET SİYASETİDİR”

CHP 98 YAŞINI KUTLADI

KIRSAL MAHALLELER İÇİN DSİ'YE ZİYARET

Özhaseki: "Beş benzemezi bir araya getirip nasıl bir medeniyet inşa edeceksiniz, bir felaket doğar Allah korusun"

KARAYEL’DEN BASIN TOPLANTISI

ÖZDEMİR'DEN İNCETOPRAK'A TEBRİK

AK PARTİ'DEN İNCETOPRAK'A ZİYARET

İNCETOPRAK’TAN BASIN TOPLANTISI

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÇOPUROĞLU: "2 YIL SÜRESİNCE SAHADA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu 2023 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanan seçimlere kadar sahada olmaya ve var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini vurgulayarak “Allah izin verirse 2023 yılında da seçimlerden zaferle çıkacağımız umudu ve heyecanıyla çalışıyoruz" ifadesini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Ankara – Kızılcahamam’ da gerçekleştirilen Ak Parti Genişletilmiş İl Başkanları İstişare toplantısının ardından yaptığı değerlendirmede 24 Haziran 2018'deki demokrasi zaferinin katlanarak artmasını umut ederek saha çalışmalarını hız kesmeden devam ettirdiklerini vurgulayarak şöyle konuştu "24 Haziran 2018 tarihinde Türkiye Cumhuriyet vatandaşlarımızın verdikleri oylarla sayın cumhurbaşkanımızın göreve geldiğine hep beraber şahitlik ettik. Bir demokrasi zaferi kazanılmıştı. O günden bu güne Türkiye bir şahlanışla yoluna devam ediyor. Özellikle cumhurbaşkanımızın vatandaşlarımızın gönlündeki yerinin farklı olduğunu bütün atmosferlerde bizlere söylüyorlar. Zaman zaman Ankara'ya ziyaretlerimizde özellikle müşahede etme şansımız oluyor. Tabi ki bu demokrasi zaferinin ileriki süreçte de katlanarak artmasını umut ediyoruz ve o doğrultuda da çalışıyoruz. Allah nasip eder ise 24 Haziran 2018 nasıl bir zafer kazanıldıysa bundan sonraki 2023 yılında gerçekleşecek seçimde de inşallah o başarı katlanarak devam edecek. Çünkü cumhurbaşkanımız hem ülkemizin hem de dünyanın lideri. Bunu zaman içerisinde hep görüyor ve yaşıyoruz."

Sözlerinin devamında 2023 seçimleri için teşkilat olarak sahada olacaklarını ifade eden İl Başkanı Çopuroğlu şunları kaydetti. "Bizim genel merkez teşkilat başkanlığımız, belirli aralıkla ile il başkanları, büyükşehir veya belediye başkanlarını, kadın ve gençlik kolları başkanlarını Ankara'da il başkanları genişletilmiş toplantısına çağırır. Bu gittiğimizde forma biraz değişti. Bu kez sadece il başkanlarını Ankara Kızılcahamam'da kampa aldı. Pazar, Pazartesi, Salı günleri oradaydık. Bizim açımızdan son derece verimli ve enerjili bir şekilde döndüğümüz bir kamp oldu. Hem Türkiye siyasetinde hem de yerel siyaset hakkında konuşma şansımız oldu. Birde diğer il bakanlarımız ile olan toplantımızda yeni atanmış olan il başkanlarımız ile tanışma imkanı bulduk. Güzel bir atmosferdi. Bizim açımızdan verimli bir toplantı geçti. Toplantıda 2023 seçimlerine sadece 2 yıl kaldı. 2 yıl dediğimizde çok uzun bir zamanmış gibi geliyor ama zaten bu süreçte 1 - 2 yıl sonra seçim olacaksa bunun havası 3-5 ay öncesinden gelmiyor, 1 sene öncesinden geliyor. Bizler de çalışmaya, teşkilatlarımızın var olan ivmelerini artırarak hazırlamaya gayret ediyoruz. Bu çerçevede genel başkan yardımcımızın talimatları oldu. Son başbakanımız Binali Yıldırım katıldı toplantıya. Kayserimizi anlattık, Türkiye'yi konuştuk. İnşallah önümüzdeki süreci tek tek, gün gün tayin ediyoruz. Özellikle hangi hafta, nerede, ne yapacağımızı genel merkezimizde sunum yapacağız. Milletvekillerimizle dolu dolu programlara Kayseri halkımızın hazır olmasını istiyoruz. Çünkü şuanda tüm ilçelerimizde, tüm mahallelerimizde tek tek program yapıyoruz. Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, il teşkilatımız daha sıkça vatandaşımızla bir araya gelecekler. Önümüzdeki 2023 Türkiye'sinde seçim için 2 yıl var. Son 6 ay çalışarak seçimde başarı sağlayamazsınız. 2 yıl süresince tek tek sahada olmaya devam edeceğiz. İnşallah nasıl 2018 24 Haziran'da bir zaferle karşı karşıya kalmışsak, Allah izin verirse 2023 yılında aynı şekilde zaferle çıkacağımız umuduyla ve heyecanıyla çalışıyoruz."