EĞİTİM BİR-SEN ŞUBE BAŞKANI KALKAN,
"SEÇİMLERİMİZİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE YAPACAĞIZ"
Tarih: 6.10.2018 13:57:55/ 696okunma / 0yorum

Eğitim Bir-Sen Kayseri Şubesi 6. Olağan Genel Kurul öncesi ilçelerde ki delegelerini belirlemek sandık başına gitti. Eğitim Bir-Sen Kayseri İl Başkanı Aydın Kalkan, "Seçimlerimizi birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız" değerlendirmesinde bulundu…

Eğitim Bir-Sen Kayser Şubesi, 6. Olağan Genel Kurulu öncesinde ilçelerde ki delege seçimlerini yaparak genel kurula hazırlıklarını sürdürüyor. Sendika üyeleri, sabahın erken saatlerinde Kayseri İmam Hatip Anadolu Lisesine gelerek oylarını delege seçimleri için sandık başına gitti.

Eğitim Bir-Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan, seçime katılımın yoğun olduğuna dikkat çekerek, delege seçiminin 2 gün süreceğini söyledi. Başkan Kalkan, seçimlerle birlikte 6. Olağan Genel Kurulu birlik ve berberlik içerisinde yapacaklarını ifade ederek, “Demokrasi seçimimizin bugün delege seçimini gerçekleştiriyoruz. Melikgazi ilçemiz ve Büyükşehir´de ki delege adaylarımızı inşallah bugün seçeceğiz. Bugün toplamda 59 delegemizi seçeceğiz. Yarın taşra ilçelerimiz ve Kocasinan´da delege seçimimizi yapıp seçimlerimizi tamamlayacağız. 17 Kasım´da 6.Olağan Genel Kurulumuzu coşkulu bir şekilde birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız. Eğitim Bir Sen 6. Olağan Genel Kurulunda Kayseri Şubemiz daha güçlü oradan çıkacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde eğitim çalışanlarımıza Kayseri ve Türkiye genelinde üyelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Seçime yoğun bir katılım var. Akşama doğru yoğunluğun daha da artacağına inanıyorum. İnşallah hayırlısı olacaktır” diye konuştu.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: EĞİTİM ŞUBE BAŞKANI KALKAN
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL