İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ATAŞ
“SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ ZENGİN SOFRALARDA DEĞİL, HALKIN ARASINDAYIZ”
Tarih: 11.6.2018 17:45:26/ 583okunma / 0yorum

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Adaylardan Dursun Ataş ve Betül Tosun, Sarız ve Bünyan ilçelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirip, vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerde vatandaşların dertlerini dinleyen İYİ Parti Milletvekili adayları, partilerinin çözüm önerilerini anlattı.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataşı, vatandaş ilçe girişinde davul-zurna eşliğinde karşıladı. Ataş, kendisini karşılamaya gelen herkesle tokalaştı. Gösterilen ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür eden Ataş, “Söz verdiğimiz gibi zengin sofralarda değil, halkın arasındayız. İYİ günler göreceğiz inşallah. Milletimiz her zaman iyiden yanadır. Gösterilen ilgi de bunu gösteriyor” dedi.

İYİ Parti Milletvekili adayı Dursun Ataş, mevcut iktidarın unuttuğu ilçelerde vatandaşlarla buluşup, dertleştiklerini söyledi. İlçelerin durumunun iç açıcı olmadığını dile getiren Ataş, “İlçelerimiz kan ağlıyor. Yıllardır verilen vaatler hep havada kalmış durumda. Tarım ve hayvancılık sıkıntıda. ‘Kalkınma Sarız´da başlayacak´ diye yıllar önce söz verenler Sarız´ı kaderine terk ettiler. O gün doğan çocuklar şimdi 16 yaşına girdi. O çocuklar kalkınmayı değil, hep gerilemeyi, unutulmuşluğu gördü. İş için, aş için evlerini terk edip, gurbete gitti.  Çevre iller teşviklerle desteklenirken, Kayserimiz ne yazık ki ötekileştirildi, görmezden gelindi. Ama bu hep böyle gitmez. Yeter demenin zamanı geldi. Artık kaybedecek, oyalanacak yıllarımız yok. İYİ günler göreceğiz inşallah.”  şeklinde konuştu.

 İYİ Parti Milletvekili adayları, Sarız ziyaretinin ardından Bünyan´da da vatandaşlarla bir araya geldi. Bünyan ilçesinde ayrıca İYİ Parti İlçe teşkilatının düzenlediği iftar programına katılan milletvekili adayları, iftara katılan vatandaşlarla sohbet etti. İYİ Parti Kayseri Milletvekili adayı Dursun Ataş, “İlçe ziyaretlerimizde iftarımızı Bünyanlı hemşerilerimiz ile birlikte İYİ Parti Bünyan İlçe Başkanlığımızın düzenlediği programda yaptık. Söz verdiğimiz gibi zengin sofralarda değil, halkın arasındayız.” dedi.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ATAŞ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
23 Ocak 2019 Çarşamba
Bugün
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Perşembe
yağmurlu
3 °C
-1 °C
Cuma
yağmurlu
3 °C
-1 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL