KAYIP OĞLUNU ARIYOR
Avusturya´daki evlerinden "Almanya´da iş buldum" diyerek ayrılan Hacı Bayram Bozdoğan´dan ailesi yaklaşık 8 aydır haber alamıyor
Tarih: 8.10.2018 16:58:31/ 605okunma / 0yorum

Avusturya´daki evlerinden "Almanya´da iş buldum" diyerek ayrılan Hacı Bayram Bozdoğan´dan ailesi, 8 aydır haber alamıyor.

Avusturya´da işçi olarak çalışan 3 çocuk babası Kadir Bozdoğan´ın en küçük oğlu Hacı Bayram Bozdoğan (21), 13 ay önce "çalışmak için Almanya´ya gittiğini" söyleyerek evden ayrıldı.

Evden ayrıldıktan 2 gün sonra sosyal medya hesapları üzerinden yakınlarınca İstanbul´da olduğu tespit edilen Bozdoğan ile ağabeyi Ümit Bozdoğan burada buluştu.

İki kardeş, daha sonra baba ocağı Kahramanmaraş´ın Göksun ilçesine geldi. Bir süre burada kalan kardeşlerden Ümit Bozdoğan, izninin bitmesi üzerine Avusturya´ya döndü, Hacı Bayram Bozdoğan ise ilçede kaldı.

Sosyal medya üzerinden ağabeyi ile görüşmesini sürdüren Hacı Bayram Bozdoğan, doğum gününde eve dönüp anne ve babasıyla görüşeceğini söyledi.

Bozdoğan´ın buna rağmen eve dönmemesi ve kendisine sosyal medya üzerinden de ulaşılamaması üzerine babası, oğlunu aramak için gittiği İstanbul´da polise kayıp başvurusunda bulundu.

Polis ekiplerince yapılan araştırmada ise Hacı Bayram Bozdoğan´ın önce Kayseri´de, daha sonra Mersin´de bir otelde birer hafta kaldığı tespit edildi daha sonra ise nereye geçtiği belirlenemedi.

Çocuklarının izine o günden sonra ulaşılamayan Hacı Bayram Bozdoğan´ı ailesi arama çalışmalarına devam ediyor.

Ücretsiz izin alarak Türkiye´ye geçen ay başlarında gelen baba Kadir Bozdoğan bu ayın 15´inde tekrar Avusturya´ya dönecek.

"Oğlumdan küçük bir ümit bulmak istiyorum." diyen Bozdoğan, oğlunu bulan kişiye 10 bin liraya vererek ödüllendireceğini kaydetti.
Kaynak: AA

Anahtar Kelimeler: KAYIP OĞLUNU ARIYOR
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL