KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

İHTİYAÇ NEREDE, BÜYÜKŞEHİR ORADA

BÜYÜKKILIÇ, BÜNYAN’DA DEVAM EDEN ASFALT ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ TUZHİSAR’DA PANCAR SÖKÜM PROGRAMINA KATILDI

“ÇİFTÇİ DOSTU ANLAYIŞIYLA BİR VE BERABER OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

MELİKGAZİ’DE ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

TEKNOPARK'IN İÇİNE YENİ YOL BAĞLANTISI YAPILDI

KOCASİNAN’DA YOL ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR: 110 FARKLI NOKTADA ŞEHRİN ALTYAPISINI GÜÇLENDİRDİK

TALAS’TA KIŞ UYKUSUNA GİREN HAŞERATA İLAÇLAMA

VATANDAŞLAR MEMNUN

YAHYALI BELEDİYESİ YOL ÇALIŞMALARINA HIZLA DAVAM EDİYOR

YEŞİLKÖY’DE SATHİ KAPLAMA YAPILDI

BÜYÜKKILIÇ, YATIRIMCI DAİRE BAŞKANLARINI TOPLADI

“ŞEHRİMİZİ VE İLÇELERİMİZİ DAHA İYİ NOKTALARA NASIL TAŞIRIZ KAYGISIYLA ÇALIŞIYORUZ”

MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

“MUHTARLAR KÖPRÜ GİBİDİR”

VALİ GÜNAYDIN’DAN ’AKRABA ZİYARETİ’ UYARISI

"BULAŞ KAYNAĞININ EN ÖNEMLİ BİR YERLERİNDEN BİR TANESİ DE EŞ, DOST VE AKRABA ZİYARETLERİDİR"

MELİKGAZİ'NİN 2021 YILI BÜTÇESİ BELİRLENDİ

“485 MİLYON TL İLE 2023 HEDEFLERİ BÜYÜK ÖLÇÜDE TAMAMLANACAK”

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, MUHTARLARIN GÜNÜ’NÜ TAÇLANDIRDI

“MUHTARLARIMIZ, VATANDAŞLARIMIZLA BİZİM İLETİŞİM KÖPRÜMÜZDÜR”

TALASLI MUHTARLAR ALİ DAĞI’NA AĞAÇ DİKTİ

“GÜZEL BİR ETKİNLİK OLDU”

DEVELİ’DE MUHTARLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

“MUHTARLIĞIN DEMOKRASİNİN TEMEL TAŞLARINDAN BİRİ”

BEYDEĞİRMENİ’NDE KURA GÜNÜ

3. GRUP KURA ÇEKİLİŞİ 20 EKİM SALI GÜNÜ YAPILACAK

VALİLİK AÇIKLADI

7 GÜN, 7 KONUDA, 7 DENETİM VAR!

BÜYÜKKILIÇ'TAN 'TOPLU ULAŞIMDA HİJYEN' AÇIKLAMASI

12 BİN 500 LİTRE DEZENFEKTAN KULLANILDI

Anahtar Kelimeler: KAYMAKAM KARAMEŞE’ YEMEĞİ
Gürkan Ofis Mobilyaları

KAYMAKAM KARAMEŞE’YE VEDA YEMEĞİ

ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Kaymakamlığı görevini yürütürken İzmir Vali Yardımcılığına atanan Hüseyin Karameşe için düzenlenen veda yemeğine katıldı. Programda konuşan Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri’ye canla başla hizmet eden Kaymakam Hüseyin Karameşe ’ye teşekkür etti.

İstasyon Mahallesi’ndeki Kafe Sinan’da düzenlenen programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin dışardan gelenlere hep olumlu düşünmeye vesile olacak bir şehir olduğunu niteleyerek, “Bu yönüyle Kayseri’mizle gurur duyuyoruz. Şehrimizde 9 ay gibi kısa bir sürede olsa hizmet eden ve Kayseri’mizin merkezini nüfus olarak yarısını ilgilendiren önemli ve büyük ilçemizde hizmetlerini gördüğümüz bir dostumuzun görevinin İzmir’de devam etmesi vesilesiyle bir araya geldik. Bizleri bir araya getiren Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür ediyorum. Kayseri’mizde uyum kültürü olmazsa olmazımızdır. Kayseri insanı; devletine ve devletini yönetenlerin işleri kolaylaştıran bir yaklaşım sergiler. Rabbim’den bundan sonraki süreçte devletimize ve milletimize güzel hizmetler yapmanızı temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kayseri’nin kendisi için özel bir yere sahip olduğunu ve uyumlu bir çalışma ortamında görev yaptığını dile getiren Kocasinan Kaymakamı Hüseyin Karameşe ise hayatın bir yolculuk olduğunu belirterek, şunları kaydetti: “9 ay gibi kısa bir sürede umarım hoş bir seda bırakmışızdır. Sayın belediye başkanlarımızın gayretleriyle Kadim Kayseri’mizin güzelliklerini görüyoruz. Modern zamanda şehrimiz, belediyecilik adına güzel ve parmakla gösterilen yerlerden birisidir. Kayseri, şehir olarak kadim olduğu gibi kültürel olarak da kadim bir yer. Güzel anılarla Kayseri’den ayrılıyorum. Herkese teşekkür ediyorum.”

Hüseyin Karameşe’ye, Kocasinan Kaymakamı olarak ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Başkan Çolakbayrakdar da  “Sayın Valimize emeklerinden ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Rabbim güzel hizmetler yapmayı nasip eylesin. Yaklaşık 9 ay gibi kısa bir sürede Kocasinan’da bir arada hizmet ettik. Biz bu süreç içerisinde hep kendisinden güzellikler gördük. Özellikle pandemi sürecinde Kocasinan için vatandaşların sağlığı için ‘daha fazla neler yapabiliriz’ gayretiyle gecesini gündüzüne kattığına şahidim. Kocasinan ve Kayseri’de hep güzel hizmetler ve güzel anılar bıraktınız. Şehrimizde güzel hizmetlerle anılacaksınız. Şehrimize yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonrada yapacağınız hizmetlerde başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen program, hizmetlerinden dolayı Hüseyin Karameşe’ye üzerinde Kayseri’ye özgü motiflerin yer aldığı çini tabak, fincan takımı ve el dokuması halı hediye edilmesiyle sona erdi.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ