KAYSERİ´DEN AĞRI´DAKİ KARDEŞ
İLKOKULUNA HEDİYE GÖNDERDİLER
Tarih: 26.2.2019 16:49:13/ 483okunma / 0yorum

Kayseri´deki Fatih İlkokulu öğrencileri ´Kalpten Kalbe´ projesi çerçevesinde Ağrı´daki Yelkesen İlkokulu öğrencilerine hediyeler gönderdi.

Kayseri´nin Develi ilçesinde bulunan Fatih İlkokulu´nda başlatılan Kalpten Kalbe projesi çerçevesinde öğrenciler ve veliler kardeş okul seçilen Ağrı´nın Eleşkirt ilçesindeki Yelkesen İlkokulu öğrencileri için hediyeler hazırladı. Öğrenci ve velilerin büyük ilgi gösterdiği proje kapsamında hazırlanan hediyeler bir koliye konularak posta yoluyla Ağrı´ya gönderildi.

Fatih İlkokulu Müdür Yardımcısı Emre Dursun, “Okulumuzda öğretmenlerimiz ile birlikte ‘Kalpten Kalbe´ isimli bir proje uyguluyoruz. Bu proje ile birlikte Ağrı ilinde bulunan Yelkesen İlkokulu´na öğrencilerimizin hazırladığı çeşitli hediyeleri gönderiyoruz. Buradaki amacımız öğrencilerimizde yardımlaşma, hediyeleşme ve dayanışma duygusunu geliştirmektir. Ülkemizin en doğusundaki bir ilkokulu seçerek, ülkemizdeki birlik ve beraberliği pekiştirmek istedik. Buradaki çocuklarımız ve oradaki çocuklarımız bilecekler ki kendileri ile gönül bağı kurmak isteyen bir akranları var. Burada öğretmenlerimize ve velilerimize gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Fatih İlkokulu 4. Sınıf Öğrencisi Gözde, “Ağrı´daki Yelkesen İlkokulu´ndaki arkadaşlarımıza hediyeler yolladık. Oradaki öğrencilerle arkadaşlık kuruyoruz” dedi.
Kaynak: İHA

Anahtar Kelimeler: KAYSERİ AĞRI DAKİ KARDEŞ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
20 Mart 2019 Çarşamba
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL