EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

REKOR KIRDIK

487 BİN 500 ADET FİDAN DİKİLDİ

ÖZHASEKİ’DEN ÇOLAKBAYRAKDAR’A TAM DESTEK

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret etti.

YERALTI ÇARŞISI’NA ÖNEMLİ HİZMET

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak çalışmalarla çarşının tesisat ve bakımı ile ilgili eksiklikleri giderilecek

SAĞLIKLI TOPLUM BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Kansere Karşı Birlikte Derneği Başkanı Prof. Dr. Musa Karakürkçü ile yönetimi ve Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Poyrazoğlu Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu'nu makamında ziyaret etti.

TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Kocasinan Belediyesi tarafından Kocasinan Gönüllüsü Platformu üyelerinin katılımıyla ‘Çevremizi Temiz Tutmaya Kapımızın Önünden Başlıyoruz’ sloganıyla temizlik etkinliği düzenlendi.

TALAS’TA ANTİKA GÜNLERİ

Talas Belediyesi tarafından Kayseri’de ilk defa geçen ay başlatılan Antika Günleri’nin ikincisi gerçekleştirildi.

ŞEKER’E 58,6 MİLYON TL CEZA

58,6 Milyon TL idari para cezasını, 2019 yılında şu andaki yönetim ödeyecek

FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTU

‘GELECEĞE BİR NEFES’ KAPMASINA KAYSERİ’DEN TAM DESTEK

ULU ÖNDER ATATÜRK

ÖLÜMÜNÜN 81. YILINDA TÖRENLERLE ANILDI

ERCİYES ÜNİVERSİTESİNDE

10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

AGÜ’DE ANILDI

KAZAKİSTAN BAŞBAKANI ASKAR MAMİN

ŞEHİR HASTANESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ

ÖNCE PARKTA SONRA İTFAİYEDE

GENÇ STK TEMSİLCİLERİ

GÜÇ BİRLİĞİ YAPMA KARARI ALDI

ERCİYES PLATFORMU BAŞKANI ALKAN:

“BİZ BU TOPRAKLARA OLAN BORCUMUZU ÖDEMENİN GAYRETİNDEYİZ”

ERCİYES PLATFORMU

HACILAR’DA BAŞKAN ÖZDOĞAN’I ZİYARET ETTİ

MARKA FUARIN 2. GÜNÜ YAZARLAR OKUYUCULARLA BULUŞUYOR

Büyükşehir Belediyesi´nin kontrolünde Sun Fuarcılık tarafından düzenlenen Kayseri Kitap Fuarı´nın ikinci günü yine büyük bir ilgiyle karşılaştı.

Büyükşehir Belediyesi´nin kontrolünde Sun Fuarcılık tarafından düzenlenen Kayseri Kitap Fuarı´nın ikinci günü yine büyük bir ilgiyle karşılaştı. Kitap Fuarı´na katılan yazarlar Kayseri Kitap Fuarı´nın bu alanda bir marka olduğunu ifade ettiler.

Kayseri Dünya Ticaret Merkezi´nde açılan 3. Kayseri Kitap Fuarı´nın ikinci gününe de birbirinde önemli yazarlar katılarak okuyucu ile buluştu. Konferanslar ve imza stantlarında okuyucularla bir araya gelen yazarlar Kayseri Kitap Fuarı´ndan övgüyle bahsederek bu alanda bir marka olduğunu belirttiler.

Kitap Fuarı´na üçüncü kez katılan Yazar Bekir Develi okuyucularla söyleşinin ardından yaptığı değerlendirmede Kayseri Kitap Fuarı´nda her yıl bir önceki yıla göre daha coşkulu ve daha kalabalık kitlelerle karşılaştığını söyledi. Kayseri Kitap Fuarı´na her renkten, her görüşten insanları gelerek, kendilerine göre yayınlar ve kitaplar bulduklarını ifade eden Bekir Develi, ?Ben bunu son derece değerli buluyorum. İnşallah bir dahaki sene ziyaretçiler bu alana sığmaz? dedi.

Yazar Erem Şentürk de değerlendirmesinde Kitap Fuarı´nı her sene bir öncekinden daha fazla gelişmiş gördüğünü dile getirerek, ?Her belediye kitap fuarı yapıyor. Kayseri, fuarı biraz daha ciddileştirmeye başladı. Başlı başına bir marka olacak. Kitap Fuarı´ndan öte burada bir kültür alışverişi yapılıyor? diye konuştu.

Yazar İnci Ertuğrul da Kayseri´nin çok güzel bir şehir olduğunu ifade ederek, ?Bu gelişimde daha gelişmiş buldum. Temiz bir şehir. Sokaklar ferah ve aydınlık bir duygusu var. Selçuklu mimarisine ayrı bir merakım ve sevgim var. Bu noktada Kayseri en zengin şehirlerden birisi. Bence Kayseri´yi daha çok insan ziyaret etmeli? dedi.

Kitap Fuarına ilk kez katılan Süleyman Ezber ise Kayseri´nin gerek mutfağı gerek insanıyla çok güzel bir şehir olduğunu söyledi. Ezber, Kayseri Kitap Fuarı´nın hem organizasyonun hem de katılımcıların birlikte sahip çıktığı bir fuar olduğunu kaydetti.

Kayseri Kitap Fuarı´nın ikinci gününe ayrıca Yazarlar İbrahim Yıldız, Tarık Tufan, Necip Tosun, Ergi Deniz Özsoy ve Niyazi Acer, Mehmet Ali Bulut ve Tufan Gündüz de katıldı. Yazar Mehmet Ali Bulut, fuarda ?Ruhun Deşifresi?, Tufan Gündüz ise ?Kızılelma? konulu konferanslar verdi.

Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ