KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KABAKCI ANTRENÖRLER İLE TOPLANTI YAPTI

KUPA MAÇI BİTTİ, SIRADA ANTALYA MAÇI VAR

SPOR TOTO SÜPER LİG'DE 15. HAFTA HEYECANI

VOLEYBOL 1.LİG ERKEKLERDE 9.HAFTA HEYECANI

DÜNYA DAĞ KAYAĞI ŞAMPİYONASI HACILAR KAPI'DA YAPILACAK

BELLONA KAYSERİ BASKETBOL İSRAİL’DE

KUPADA TURUN ADI KAYSERİSPOR 

BÜYÜKKILIÇ’TAN ‘BELLONA KAYSERİ’ ÇIKIŞI 

DEVELİ BELEDİYE, DOLUDİZGİN

MİRA ÖZAKTI, TÜRKİYE ŞAMPİYONU

KAYSERİSPOR, IĞDIR MAÇINA HAZIR

BELLONA KAYSERİ, REKOR TAZELEDİ

BAL’DA KAYSERİ DERBİSİ VAR

DEVELİ'DE VOLEYBOL ŞENLİĞİ TAMAMLANDI

KAYSERİLİ OKÇULAR SAMSUN’DA MADALYALARI TOPLADI

KAYSERİSPOR ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Gürkan Ofis Mobilyaları

MELİKGAZİ FUTBOL OKULU KAPANIŞ TURNUVASIYLA SONA ERDİ

Melikgazi Belediyesi, yaz kursları futbol okulunda eğitim alan çocuklar için kapanış turnuvası düzenledi. Turnuvada Esenyurt birinci takım oldu.

Melikgazi Belediyesi, yaz kursları futbol okulunda eğitim alan çocuklar için düzenlenen turnuva Danışmentgazi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Turnuvada 4 takım mücadele etti.

Yaz boyunca 4 tesiste 8-13 yaş arası çocuklara futbol eğitimi verildiğini söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Çocukları eğlendirmek ve futbol kurslarında öğrendiklerini sergilemek için bu renkli turnuvayı düzenledik. Burada çocuklar hem bir spor dalında başarılı olmayı öğreniyor hem de sosyalleşiyor.  Burada kazanmak ya da kaybetmek çok önemli değildi. Turnuva küçük arkadaşlarımızın daha da kaynaşmasına vesile oldu. Bu anlamda turnuvanın çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Turnuva Danışmentgazi, Esenyurt, Tınaztepe, Şirintepe takımları arasında yapıldı. İlk maçta Tınaztepe ve Esenyurt takımlarımız arasında yapıldı. Maçta ilk skor Tınaztepe 4, Esenyurt birinci olarak tamamlandı. Şampiyon Şirintepe takımı oldu. Şampiyon takım ise penaltı ile 5 -4 yenerek şampiyon oldu. Takımlara birincilik ve ikincilik kupası verilirken, centilmen takım olarak da Esenyurt takımına kupa verildi. Diğer takımlarımıza da top ve ayakkabı hediye ettik.  İkinci takım ise Danışmentgazi takımı olurken, üçüncü takım ise Esenyurt oldu. En çok gol atan futbolcuya halı saha ayakkabısı en az gol yiyen kaleciye de eldiven ver. Turnuvada mücadele eden tüm takımlarımızı tebrik ederim.” dedi.