MHP İL BAŞAKANI ERSOY
ASKON KAHVALTISI´NA KONUK OLDU…
Tarih: 7.1.2017 17:01:14/ 838okunma / 0yorum

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Baki Ersoy, ASKON´da geleneksel hale gelen ‘´Biz bize kahvaltılarının´´ konuğu oldu. Etkinlikte ki konuşmasında terör olaylarına da değinen Başkan Ersoy, önemli olanın Türk milletinin bekasının olduğu bu dönemde birlik beraberlik için kenetlenmek gerektiğini kaydetti…
Gündeme ve iş adamlarının sorunlarına dair değerlendirmelerde bulundu. Baki Ersoy Kayseri Ticaret Odasının daha aktif ve üyelerine daha iyi hizmet verecek çalışmalarda bulunması gerektiğini, esnafların sorunlarına çözüm bulmak için daha yoğun bir yapıya bürünmesini ve bu aşamada ASKON ve ASKON lu iş adamlarına çok iş düştüğünü belirtti.
Ersoy Konuşmasına, bankaların bu dönemde iş adamlarına sahip çıkmasını, kredi faizlerinin minimuma çekilmesi gerektiğini bu konuda ise ASKON gibi güzide iş adamları derneğinin konuyu acilen gündeme taşıyıp parmak basmasını isteyerek “Maalesef iş adamlarının zor zamanlardan geçtiğini, bundan 1 yıl evvel 10 milyon doları olan birisin bugün 5 milyon tl para kazandığını bu aradaki rakamın kimlerden çıktığını, acilen ekonomiyi ısıtacak önlem planlarının alınması gerek. Ülkemiz, milletimiz çok büyüktür, içinde bulunulan ekonomik ve siyasal şartların altından kalkacağını, son 15 yıl içerisinde bir büyümenin olduğunu fakat yeterli olmadığını biliyoruz” değerlendirmesinde bulundu….
Konuşmasında terör olaylarına da değinen Ersoy, önemli olanın Türk milletinin bekasının olduğu bu dönemde birlik beraberlik için kenetlenmek gerektiğini kaydedip, Başkanlık sistemi ve fetö olaylarını da değerlendirerek, fetöcülerin kendilerine gelerek biz fetöcü değiliz yardım edin ifadelerini kullandığını söyledi.
Ersoy sözlerinin sonunda “Yeni anayasa görüşmelerinde ise MHP nin 34 milletvekilinin ve Ak Parti oyları ile meclisten milletin önüne gelecektir “dedi.
ASKON Kayseri Şube Başkanı Ali Özcan İse açıklamasında 2017 için umutlu konuşarak “Geçtiğimiz yılını zor bir yıl olarak geçirdiğimizi bunu herkes iliklerine kadar hissettiğini, Bu konunun tartışılacak fazla yönü kalmadığını fakat Ancak gerçek anlamda 2017 için hırslandık, enerji biriktirdik, azmettik. Dedi. Anayasa değişiklikleri ve bağlı olarak devreye girecek olan sistem değişikliği ülkemiz için yeni bir inovasyon vesilesi ve yeni bir toparlanma imkanı doğuracaktır. 2017 ülkemize iyi gelecektir” dedi..
Son olarak sorulan soru üzerine Ticaret Odası ile ilgili çalışmalarına değinen Özcan, köklü ve şanlı bir geçmişi olan ticaret odamızla ilgili kelebek etkisi oluşturacak çalışmalarının olduğunu sözlerine ekleyerek, katılımlarından dolayı MHP il Başkanı Baki Ersoy a teşekkürlerini iletti.
Video Tarihi: 7.1.2017 17:01:14
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: BAŞAKANI ERSOY
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
24 Mart 2018 Cumartesi
Bugün
Parçalı bulutlu
15 °C
3 °C
Pazartesi
Parçalı bulutlu
17 °C
5 °C
Salı
Güneşli
20 °C
5 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

/resimler/2017-9/7/1139320060307.jpg
KANALIMIZA
ABONE OL