KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ:''BİZLER HİZMET İÇİN VARIZ''

BÜYÜKKILIÇ İNGİLİZ MÜSTEŞARI AĞIRLADI

BÜYÜKKILIÇ: “KADIN KOLLARIMIZ YÜZ AKIMIZ”

BAKAN GÜL:“KAYSERİ ÜRETEREK BÜYÜYEN BİR ŞEHİR”

ÖZHASEKİ: “GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİ İNŞA EDİYORUZ”

AK KURMAYLAR’DAN ESNAF ZİYARETİ

ÖZDOĞAN'DAN "SİYASİ CİNAYETLER" YORUMU

ÖZDEMİR: "ÇİFTÇİNİN TRAKTÖRÜ HACİZ EDİLMEMELİ"

ÖZHASEKİ:“KOCASİNAN VAR GÜCÜYLE ÇALIŞIYOR”

MHP KURMAYLARI BAŞARI İÇİN İSTİŞARE YAPTI

NERGİS: "HEDEFİMİZ % 9 BÜYÜME ORTALAMASI”

ÖZHASEKİ: "20 YILDIR BİRİNCİ PARTİYİZ, BU DÜNYA REKORUDUR"

ÖZHASEKİ: “AK PARTİ DÖNEMİNDE YURTLAR TAM 4 KATINA ÇIKTI”

ERSOY VE İNCETOPRAK’TAN BASIN TOPLANTISI

ÖZDEMİR'DEN MERAL AKŞENER YORUMU

OKANDAN: “MUHALEFETİN MESELESİ ÖĞRENCİ DEĞİL”

Anahtar Kelimeler: İSTİŞARE TOPLANTISI
Gürkan Ofis Mobilyaları

MHP VE OSB’DEN İSTİŞARE TOPLANTISI

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZDEMİR: “SANAYİCİMİZİN MÜCADELESİ VATAN MÜCADELESİDİR”

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı ve Kayseri 1. Organize Bölge Başkanlığınca ortaklaşa gerçekleştirilen istişare toplantısında konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir “Kayseri sanayicisinin ekmek ve emek mücadelesi, aynı zamanda vatan mücadelesidir” değerlendirmesinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı ve Kayseri 1. Organize Bölge Başkanlığınca ortaklaşa tertiplenen ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi hizmet binasında gerçekleştirilen istişare toplantısına MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve Mhp İl Başkanı Adnan İncetoprak Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve sanayicilerle bir araya geldiler.

Toplantıda konuşan Kayseri 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nursaçan, yaptıkları yatırımlarla Kayseri OSB’yi Türkiye’nin en önemli OSB’lerinden birisi haline getirdiklerini vurguladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir’de konuşmasında pandemi döneminin etkisini sürdürmesine rağmen Türkiye’nin gösterdiği başarıya dikkat çekip “Kayseri sanayicisinin ekmek ve emek mücadelesi, aynı zamanda vatan mücadelesidir. Sanayicinin bu dönemde yaptıklarını tebrik ve takdir ediyoruz” dedi ve ekledi. “Covid 19’un etkisi hala tüm dünyada sürerken ve ülkemiz bu konuda yoğun bir mücadele vermekte iken sanayicilerimizin gösterdiği mücadele ile küresel anlamda en hızlı toparlanan ülkelerden birisi olduk. Sizlere teşekkür ediyor ve takdir ediyoruz. Kayseri sanayicisinin mücadelesi ekmek ve emek, aynı zamanda da vatan mücadelesidir. Türkiye 2018 yılında yüzde 2,6 oranında, 2019 yılında yüzde 0,9 oranında, 2020 yılında ise 1,8 oranında büyüdü. 2021 yılı ilk çeyreğinde ekonomimiz 7,2 oranında büyürken, ikinci çeyrekte adeta şahlanış göstererek yüzde 21,7 büyüme yakaladık. Temiz vicdanların bu başarıyı takdir etmesi ve bu başarıdan dolayı Türk sanayicisine teşekkür etmesi gerekir. Hak edene hak ettiği değeri vermek gerekir. Bu değeri MHP olarak verdiğimiz için aranızdayız.”