MKYK ÜYESİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL EMRAH KARAYEL,
“ÖNÜMÜZDEKİ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ BİR MİLLİ DAVADIR”
Tarih: 7.1.2018 14:28:02/ 1246okunma / 0yorum

MKYK Üyesi ve AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, gündeme ilişkin açıklamalarda bulunarak, “Şimdi yapılmak istenen şey bundan sonraki seçimlerde Ak Partinin bitmesi Tayip Erdoğan´ın gitmesi değil, bunun vesilesiyle Türkiye´nin yıkılması. Bunu engellemenin yolu bizler olarak Ak kadrolar olarak burada bize oy vermemiş kardeşlerimize gidip hemşerilerime neler yapıldığını anlatmak. Yolun suyun yanı sıra Türkiye´nin içinde bulunduğu durumu da anlatmamız lazım. Artık bu milli bir davadır. Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimleri bir milli davadır. Türkiye´nin birlik davasıdır” dedi.

MKYK Üyesi ve Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

“AK PARTİ AK KADROLARIN HİZMET AŞKIYLA BUNLAR BİRLİKTE OLUYOR”

Karayel, “2018´in bu ilk haftasında sizlerle birlikteyiz. Bu güneşli günde böyle enerjik bir teşkilatta beraber olmak gerçekten çok güzel. Biz bugün itibariyle hayırlı olsuna geldik başkanımıza. Biliyorsunuz 2019 seçimlerinin startı verildi. Dolayısıyla 2019´da yerel seçimler var, genel seçimler ve cumhurbaşkanlığı seçimleri var. Bunlarda teşkilat olarak bütün yükü biz çekeceğiz. Burada avantajımız olan önemli olan şey, teşkilat ile belediye arasındaki uyum. Bizim Ak kadrolarda sadece bunu ilçe bazında düşünmeyin teşkilat, belediye başkanı, büyükşehir belediye başkan, il başkanı, milletvekilleri, bakanlar, grup başkanvekilleri bunların hepsi birlikte hareket ettiği için bunlar birlikte oluyor. Dolayısıyla Ak Parti Ak kadroların hizmet aşkıyla bunlar birlikte oluyor” dedi.

“TÜRKİYE´NİN HER 10 YILDA BİR GERÇEKLEŞMİŞ DARBE GİRİŞİMLERİ VAR”

Karayel, “Muhalefetin sözlerine kulak asmayacağız. Biz işimize bakacağız. İşte Türkiye´nin önündeki seçimlerle ilgili şöyle olsun böyle olsun diyenlere hiç bakmayacağız. Türkiye´yi 15 Temmuz darbe girişiminden o alçak saldırıdan işgal girişimden kurtaran kişi Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ve siz milletimizdir. Çünkü Recep Tayip Erdoğan çıkıp demeseydi ben lider olarak, Cumhurbaşkanı olarak, başkomutan olarak, devlet başkanı olarak demeseydi; biz bu alçak girişimi tanımıyoruz ben milletimi sokaklara davet ediyorum diyemeseydi daha öncekilerin diyemediği gibi. Biliyorsunuz daha önce ilk darbe girişimi değil. Türkiye´nin neredeyse her 10 yılda bir darbe girişimi ve gerçekleşmiş darbe girişimleri var. Ama ilk defa birisi çıktı dik durdu ve arkasında millet durdu, bizler durduk bunu alt ettik” dedi.

“ÖNÜMÜZDEKİ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ BİR MİLLİ DAVADIR”

Karayel, “Şimdi yapılmak istenen şey bundan sonraki seçimlerde Ak Partinin bitmesi Tayip Erdoğan´ın gitmesi değil, bunun vesilesiyle Türkiye´nin yıkılması. Etrafımıza bakın daha yeni İran´da olan olaylara. Bizim gezi parkında yaşadığımız işler İran´da şimdi hayata geçiyor. Gezi parkında biz bu işleri nasıl alt ettik, ama maksat Türkiye´yi devirme planı. Bunu engellemenin yolu bizler olarak Ak kadrolar olarak burada bize oy vermemiş kardeşlerimize gidip hemşerilerime neler yapıldığını anlatmak. Yolun suyun yanı sıra Türkiye´nin içinde bulunduğu durumu da anlatmamız lazım. Artık bu milli bir davadır. Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimleri bir milli davadır. Türkiye´nin birlik davasıdır” diye konuştu. 
Video Tarihi: 7.1.2018 14:28:02
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
19 Aralık 2018 Çarşamba
Bugün
Fırtına
7 °C
4 °C
Perşembe
Bulutlu
8 °C
2 °C
Cuma
Bulutlu
7 °C
1 °C
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL