KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ’DEN ELEŞTİRİLERE CEVAP

"SEÇMENİN HER BİR OYU KUTSALDIR”

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK:

“ASGARİ ÜCRETLİ NEFES DE ALIYOR, ALMASIN MI?”

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ:

“ŞEHRİN PARALARI POPÜLİST PROJELERE KULLANILMIŞTIR”

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ

“KAYSERİ’DE BİR SENEDE YAKLAŞIK BİN ESNAF KEPENK KAPATTI!”

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ:

“BU TOPRAKLARDA FİTNE BİTENE KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ”

AK PARTİ’DE İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

MELİKGAZİ, KOCASİNAN VE TALAS İLÇELERİNDE YAPILAN VE YAPILACAK HİZMETLER MASAYA YATIRILDI

ÖZHASEKİ, ŞANLIURFA 7. OLAĞAN İL KONGRESİ’NE KATILDI

“ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMINI ALACAĞIZ”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN’DAN YAZILI AÇIKLAMA

“ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SİSTEMİ YANLIŞ BİR UYGULAMADIR”

ÖZHASEKİ: BİZİM 'MİLLET, ÜMMET, BAYRAK VE EZAN' DİYE BİR DERDİMİZ VAR

“VATANDAŞLARIMIZLA BİR OLDUK, BİRLİKTE KAZANDIK"

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ

“ÇİFTÇİLERİMİZ BORÇ BATAĞINDA VE ZOR DURUMDA”

TANER YILDIZ'DAN 'JÜBİLE' DEĞERLENDİRMESİ

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız: "Biz koltuk, masa ve sandalyeler ile alakalı kaygımızın olmadığı bir dönemi hep beraber geçiriyoruz”

ARIK, ODYOMETRİ TEKNİKERLERİNİN SORUNUNU TBMM’DE DİLE GETİRDİ

“BU GENÇLERİN FERYADINI DUYUN”

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ’TAN İKTİDARA ‘GÖÇÜ DURDURUN’ ÇAĞRISI

KAYSERİ’DEKİ GÖÇÜN SEBEPLERİ ARAŞTIRILMALIDIR

ÖZHASEKİ AK PARTİ NİĞDE 7. OLAĞAN İL KONGRESİ'NDE KONUŞTU

“CHP’Lİ BELEDİYELER 15 BİN ÇALIŞANI İŞTEN ATTI”

MHP MİLLETVEKİLİ ERSOY’DAN CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU’NA CEVAP

“Kendisini Genel Kurul çalışmalarını takip etmeye ya da en azından sessiz kalmaya davet ediyorum”

BAKİ ERSOY VE SERKAN TOK YEŞİLHİSAR'DA

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve MHP İl Başkanı Serkan Tok, Yeşilhisar ilçesini ziyaret etti.

Anahtar Kelimeler: ÖZHASEKİ EDİRNE KEŞAN’
Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ, EDİRNE KEŞAN’DA

"CHP BİR TARAFINI İYİ PARTİ'YE YASLIYOR, BİR TARAFINI HDP'YE YASLIYOR"

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Bir taraftan sözde milliyetçiyim diyen İP’e, bir taraftan da 'Kürtçüyüm, Türkiye'yi böleceğim' diyen PKK’nın uzantısı HDP’te yaslanıyorsunuz. CHP bu nasıl iştir böyle.” dedi

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Başkan Yardımcıları İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, Bölge Milletvekilleri, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’daki 20 belediye başkanı, meclis üyeleri ve bazı teşkilat mensuplarının katılımlarıyla Edirne’nin Keşan ilçesinde "Gönül Belediyeciliği Trakya Buluşması" temalı bir toplantı tertip edildi.

Özhaseki burada yaptığı konuşmada, Anadolu'nun birçok yerinde hizmet belediyeciliği akımını başlattıklarını ifade etti. Göreve geldikleri günden bu yana hizmet belediyeciliğini önceleyerek çalışmalar yaptıklarının altını çizen Özhaseki, AK Partili belediyelerinin hizmet belediyeciliği ve sosyal belediyeciliği de eklediklerini vurguladı. Özhaseki, AK Partili belediye başkanlarının yönettikleri kentleri önce marka şehir haline getirdiklerini şimdide Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın işaretiyle kentlerinde "gönül belediyeciliği" inşa ettiklerini ifade etti.

"CHP’li belediyeler taş üzerine taş koymadılar"

Özhaseki yerel yönetimlerden sorumlu olması sebebiyle Türkiye'deki tüm belediye başkanlarının yaptıklarını takip ettiğini dile getirdi.

Daha sonra CHP'li belediye başkanlarının yönetim anlayışlarını eleştiren Özhaseki, "Doğru dürüst ne Ankara'da ne İstanbul'da ne İzmir'de daha taş üzerine taş koyduklarını görmedik. Aldıkları sabıkalı elemanlarının da dosyası yağıyor. Antalya, Muratpaşa, Manavgat, Ankara'da Belko, İstanbul'da Maltepe, Kozan, Kuşadası, Didim, Dikili'deki ne kadar militan, hırsız, sicili bozuk, tacizci adam varsa işbaşına gelmiş. Bunların dosyaları yağıyor akşama kadar. Bununla ilgili birçok belediye başkanlarını da görevden alıyor." değerlendirmesinde bulundu

"CHP, HDP ile beraber olduklarını söyleyemiyor, utanıyor"

CHP’nin ortaklık anlayışını eleştiren Özhaseki, "Recep Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun. Ne olacak kardeşim, gidince ne olacak. Millet sizi seviyor mu? Yok. Oyunuz yüzde 1 arttı mı? Yok. İş yapacak bir haliniz var mı? Yok. Ortaya iyi bir örnek koydunuz mu? Yok. İktidara hazır mısınız? Yok. Bir tarafınızı İYİ Parti'ye yaslıyor, bir tarafınızı da HDP'ye yaslıyorsunuz. Bu nasıl iştir böyle.” dedi.

CHP’nin HDP ile ortaklığını sakladığını belirten Özhaseki, “Bir taraftan sözde milliyetçiyim diyen İP’e, bir taraftan da 'Kürtçüyüm, Türkiye'yi böleceğim' diyen PKK’nın uzantısı HDP’te yaslanarak iktidara geliyoruz numarası çekiyorlar. Bu nasıl iştir böyle. Burada başarılılar, bunu takdir ederim, kolay değil bunları bir arada tutmak. Zaten çok utangaç, mahcup tavırla söylüyorlar her zaman. HDP ile beraber olduklarını da söyleyemiyorlar. HDP dediğiniz nedir? PKK terör örgütünün siyasi uzantısı." ifadelerini kullandı.

"Kılıçdaroğlu davalarından kazandığım paralarla fakir fukaraya sucuk dağıttım"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından atılan iftiralara maruz kaldığını hatırlatan Özhaseki, "Söylenecek gibi değil, hepsi aklıma geliyor da, çok tuhaf şeyler. Tabii adliyede incelendi, oy birliğiyle, ‘Asla öyle bir şey yok, yalan, iftira denildi’. Yani Mahkeme de Kılıçdaroğlu’nun yalan söylediğini tescilledi. Davalardan kazandığım paralarla; Kılıçdaroğlu’ndan, Deniz Baykal'dan, milletvekillerinden, bazı gazetelerden, Allah bereket versin, epeyce çoğaldı. Hocalara sordum 'bu para yenir mi' diye. Kimi dedi ki 'ganimet, yemene bak', kimi de 'yeme, sen temiz adamsın ne yapacaksın paralarını' dedi. Bende o zaman karar verdim, sucuk aldım. Aşevlerinin önünde fakir fukaraya birer kilo sucuk dağıttım, binlerce kilo. Vatandaşımız bayram etti." diye konuştu.