KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ İDDİALARA CEVAP VERDİ

“GÜNEŞLİ’DE İMAR HAREKETİ YAPMADIM”

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ÖZHASEKİ’YE YANIT

“GÜNEŞLİ HALKI DA MI YALAN SÖYLÜYOR!”

GEÇİCİ ORMAN İŞÇİLERİNE ERSOY’DAN DESTEK

ERSOY, TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA SORU ÖNERGESİ VERDİ

SP İL BAŞKANI COŞKUN:

“ERBAKAN HOCA ANLAŞILMADI”

ÖZHASEKİ AĞRI 7. OLAĞAN İL KONGRESİ’NE KATILDI

"HDP, PKK'NIN SİYASİ SÖZCÜSÜ VE UZANTISI"

ÖZHASEKİ’DEN ELEŞTİRİLERE CEVAP

"SEÇMENİN HER BİR OYU KUTSALDIR”

CHP MİLLETVEKİLİ ARIK:

“ASGARİ ÜCRETLİ NEFES DE ALIYOR, ALMASIN MI?”

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ATAŞ:

“ŞEHRİN PARALARI POPÜLİST PROJELERE KULLANILMIŞTIR”

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ

“KAYSERİ’DE BİR SENEDE YAKLAŞIK BİN ESNAF KEPENK KAPATTI!”

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ:

“BU TOPRAKLARDA FİTNE BİTENE KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ”

AK PARTİ’DE İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

MELİKGAZİ, KOCASİNAN VE TALAS İLÇELERİNDE YAPILAN VE YAPILACAK HİZMETLER MASAYA YATIRILDI

ÖZHASEKİ, ŞANLIURFA 7. OLAĞAN İL KONGRESİ’NE KATILDI

“ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMINI ALACAĞIZ”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN’DAN YAZILI AÇIKLAMA

“ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SİSTEMİ YANLIŞ BİR UYGULAMADIR”

ÖZHASEKİ: BİZİM 'MİLLET, ÜMMET, BAYRAK VE EZAN' DİYE BİR DERDİMİZ VAR

“VATANDAŞLARIMIZLA BİR OLDUK, BİRLİKTE KAZANDIK"

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ DURSUN ATAŞ

“ÇİFTÇİLERİMİZ BORÇ BATAĞINDA VE ZOR DURUMDA”

TANER YILDIZ'DAN 'JÜBİLE' DEĞERLENDİRMESİ

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız: "Biz koltuk, masa ve sandalyeler ile alakalı kaygımızın olmadığı bir dönemi hep beraber geçiriyoruz”

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ, ŞANLIURFA 7. OLAĞAN İL KONGRESİ’NE KATILDI

“ŞEHİTLERİMİZİN İNTİKAMINI ALACAĞIZ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans ile bağlandığı AK Parti Şanlıurfa 7. Olağan İl Kongresi’ne katıldı. Kongrede konuşan Özhaseki, “Allah’ın izniyle şehitlerimizin intikamını alacağız” dedi.

17 Belediye Meclis Üyesi AK Parti’ye Geçiş Yaptı

Video konferans ile partisinin Şanlıurfa 7. Olağan İl Kongresi’ne katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Özhaseki’nin partisine geçiş yapan Belediye Meclis Üyelerini sahneye çağırması üzerine; partisine katılan meclis üyelerine teşekkür etti. Kongrede Akçakale, Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü’den 17 belediye meclis üyesi AK Parti'ye katıldı. Tek liste ile seçime gidilen kongrede, Abdurrahman Kırıkçı, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına seçildi.

Özhaseki ve protokol üyeleri kongreden hemen sonra Haliliye Belediyesi tarafından yaptırılan Göbeklitepe Kültür Evi’nin temel atma ve Göbeklitepe Parkı'nın hizmete açılış törenine katıldı.

Törende konuşma yapan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, partisinin mazeret üretmeden gönül belediyeciliği hizmeti yürüttüğünü ve belediyelerde her vatandaşın duasını, onayını almaya çalışarak hizmet ürettiklerini vurguladı.

Türkiye'deki birçok şehrin belediyecilikte yüksek standartlara kavuştuğuna değinen Özhaseki, AK Parti iktidarları döneminde şehirlerin marka değerlerinin ortaya çıkarıldığını belirtti.

Türkiye'nin tarih boyunca sınırlarında zorda kalan tüm insanlara kapısını ve gönlünü açtığını belirten Özhaseki, ülkenin birlik ve beraberlik içerisinde geleceğini inşa etmeye gayret ettiğini vurguladı

Özhaseki, terör örgütü PKK'nın mazlum ve masum sivilleri hedef almaya devam ettiğine dikkat çekerek, şöyle konuştu:

“Şehitlerimizin hepsinin intikamını alacağız”

"PKK bu millete adeta hayatı zehir ediyor. 13 kardeşimizi kurşun sıkarak şehit ettiler. Herkes de bunun şahidi. Şükür ki bugünlerde başımızda Recep Tayyip Erdoğan ve onun inançlı kadroları var. Bu lanet adamların hepsine dersini veriyoruz. Artık Türkiye'nin içerisinde PKK'lı örgüt üyesi adam kalmadı. Allah'ın izniyle de kardeşlerimizin, şehitlerimizin hepsinin intikamını alacağız.”

“Bu milletin alın teri ile verdiği vergilerle maaş alarak bölücülere destek verenler var”

HDP'yi de PKK’ya destek olmakla eleştiren Özhaseki, "TBMM'de oturup bu milletin alın teri ile verdiği vergilerle maaş alarak bölücülere destek verenler ve onların yanında olanlar var. Bu da bizim içimizi acıtıyor. Milletimiz gerekli dersi zamanı gelince onlara verecektir." ifadelerini kullandı.

“CHP eksen değiştirdi. Ne yerlilik var ne millilik var”

CHP'nin de yerli ve milli olmadığını söyleyen Özhaseki, "FETÖ'nün kaset kumpasıyla CHP'nin başına Kılıçdaroğlu diye bir birini getirdiler. Ne yerlilik var ne millilik var. CHP eksen değiştirdi. CHP'lilerin bütün dünyaları Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerine kurulu. Herkesle işbirliği yapıyorlar. 'Recep Tayyip Erdoğan olmasın da ne olursa olsun, Erdoğan da AK Parti'de gitsin de ne olursa olsun' kafasındalar. Peki, kardeşim vatandaş sizi seviyor mu? Hayır. Oyunuz artırıyor mu? Hayır. Bu ülkeye yapacağınız bir iş, bir program var mı? Hayır." ifadelerini kullandı.

Konuşmalar sonrasında Göbeklitepe Kültür Evi’nin temeli atıldı ardından Göbeklitepe Parkı'nın açılışı gerçekleştirildi.

Törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özhaseki ve Leyla Şahin Usta, Şanlıurfa milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Ahmet Akay, Gülender Açanal, Kasım Gülpınar, İbrahim Halil Yıldız, Halil Özşavlı, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat katıldı.