Son Dakika

 

KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Çopuroğlu: “Yht’nin 2025'te hizmete açılması planlanıyor”

Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu'na 'terörist' tepkisi

Bakan Yrd. Gürcan : “Kur korumalı mevduat toplamı 96.7 milyara yükseldi”

Büyükşehir Belediyesi 2021’e Damga Vurdu

Özhaseki “Yht’nin Maliyeti 1 Milyar 100 Milyon Dolar”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ NİĞDE’DE

ÖZHASEKİ’DEN MİMSİNLİLERE MÜJDE

ÖZHASEKİ: “AK BELEDİYELER, 2023 SEÇİMLERİNE HAZIR”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ MHPLİLERİ AĞIRLADI

CUMHURBAŞKANI İLE ‘KAYSERİ’ SOHBETİ

AK KURMAYLAR KIZILCAHAMAM KAMPINDA BULUŞTU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 533 MUHTAR İLE GÖRÜŞTÜ

ÖZHASEKİ: “KEMAL BEY SABRETSİN"

AK PARTİ İL TEŞKİLATI’NDAN HACILAR İLÇESİNE ZİYARET

AK KURMAYLAR DANIŞMA MECLİSİ’ NDE BULUŞTU

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ  ÖZVATAN’DA

Anahtar Kelimeler: ÖZHASEKİ:''BİZLER HİZMET VARIZ''
Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ:''BİZLER HİZMET İÇİN VARIZ''

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı için Şırnak’ da bulunan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı döneminde Şırnak ilinin çehresini değiştirecek yatırımlara imza atan   AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki  toplantıda yaptığı konuşmada “Bizler hizmet için varız” ifadesini kullandı.

Şırnak’ta bir otelde gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı’na AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurul Üyesi Refik Tuzcuoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Doğu ve Güneydoğu illerinden 22 il ve çe belediye başkanı katıldı.            

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  telefon ile bağlandığı toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Özhaseki  ''Bizler hizmet için varız.  Buraya kardeşlik için geldik ve bunu hep beraber göstereceğiz. Şırnak’a gelişimiz belli olunca, bana sosyal medyadan terör örgütü uzantıları yazılar yazdılar. Niye Şırnak’a gidiyorsunuz, orada ne işiniz var dediler. Buradan bir kez daha ilan ediyorum Şırnak bizim, İzmir’de, İstanbul’da Şırnaklılarındır. Biz her yere başımız dik ve alnımız açık gideriz. Bize bunu soranlar, satılık uşaklar, elinizi vicdanınıza koyun 50 kilometre ötede, ta 13 bin kilometre uzaklardan gelen coniler var. Onlara sorun ne işiniz var diye bize niye soruyorsunuz. Hainler niye geliyorlar onu sorsunlar, vicdanı satılıklar. Niye 13 bin kilometre uzaklardan geliyorlar. Niye milyar dolarlar harcıyorlar burada. Niye buradaki çocukları kandırıp ellerine silah verip dağa gönderiyorlar. Sonrada kardeşkanı dökmeye başlıyorlar. Asıl sormaları gereken bu değil mi? Amerika ve Avrupa birliği ülkeleri Türkiye’nin iyiliğini istemeyen sicilli düşmanlarımız var ya, buraya kardeşlik getirecekler. Eşitlik, özgürlük getirecekler. Yapmayın ya, aklımızla bu kadar da alay etmeyin. Sizde bu kadar aptal durumuna düşmeyin. Nereye gittiler de şimdiye kadar huzur, kardeşlik götürdüler. Gittikleri her yere kan, bela, sorun götürdüler. Başkada hiçbir şeyi götürmediler. Bu ülkelerin eğer bir menfaati olmasa, bir hesapları olmasın adama bitlerini, pirelerini bile vermezler. Bırakın öyle milyar dolarları dökmeyi, biz bunların farkındayız. Biz burada hizmet için varız. Akan gözyaşını dindirmek için varız'' şeklinde konuştu.