KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

ÖZHASEKİ'DEN AKŞENER'E TEPKİ

AK KURMAYLAR ANTALYA’DA TOPLANDI

ADIM ADIM 2023 KAYSERİ’DE

MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE KAYSERİ’DE

ÖZHASEKİ: “KILIÇDAROĞLU'NA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

BAKAN AKAR: “TÜRKİYE DE BU COĞRAFYANIN KADERİDİR"

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’DA

ÖZHASEKİ: “TERÖRLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK”

TAMER’DEN 'ASGARİ ÜCRET' YORUMU

AK PARTİLİ ŞEN: “SÜREKLİ TAARRUZ HALİNDE OLMALIYIZ”

ÖZHASEKİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA ÇAĞRI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: “AK PARTİ 2023 YILI HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

Başkan Çopuroğlu: “Dünyada fazla örneği olmayan bir partiyiz”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İKTİDARA GELİŞİN 19. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ UHSAŞ HEYETİ’Nİ AĞIRLADI

İNCETOPRAK’TAN ÇOPUROĞLU’NA ZİYARET

Anahtar Kelimeler: ÖZHASEKİ:''BİZLER HİZMET VARIZ''
Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ:''BİZLER HİZMET İÇİN VARIZ''

AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı için Şırnak’ da bulunan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı döneminde Şırnak ilinin çehresini değiştirecek yatırımlara imza atan   AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki  toplantıda yaptığı konuşmada “Bizler hizmet için varız” ifadesini kullandı.

Şırnak’ta bir otelde gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı’na AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurul Üyesi Refik Tuzcuoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Doğu ve Güneydoğu illerinden 22 il ve çe belediye başkanı katıldı.            

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  telefon ile bağlandığı toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Özhaseki  ''Bizler hizmet için varız.  Buraya kardeşlik için geldik ve bunu hep beraber göstereceğiz. Şırnak’a gelişimiz belli olunca, bana sosyal medyadan terör örgütü uzantıları yazılar yazdılar. Niye Şırnak’a gidiyorsunuz, orada ne işiniz var dediler. Buradan bir kez daha ilan ediyorum Şırnak bizim, İzmir’de, İstanbul’da Şırnaklılarındır. Biz her yere başımız dik ve alnımız açık gideriz. Bize bunu soranlar, satılık uşaklar, elinizi vicdanınıza koyun 50 kilometre ötede, ta 13 bin kilometre uzaklardan gelen coniler var. Onlara sorun ne işiniz var diye bize niye soruyorsunuz. Hainler niye geliyorlar onu sorsunlar, vicdanı satılıklar. Niye 13 bin kilometre uzaklardan geliyorlar. Niye milyar dolarlar harcıyorlar burada. Niye buradaki çocukları kandırıp ellerine silah verip dağa gönderiyorlar. Sonrada kardeşkanı dökmeye başlıyorlar. Asıl sormaları gereken bu değil mi? Amerika ve Avrupa birliği ülkeleri Türkiye’nin iyiliğini istemeyen sicilli düşmanlarımız var ya, buraya kardeşlik getirecekler. Eşitlik, özgürlük getirecekler. Yapmayın ya, aklımızla bu kadar da alay etmeyin. Sizde bu kadar aptal durumuna düşmeyin. Nereye gittiler de şimdiye kadar huzur, kardeşlik götürdüler. Gittikleri her yere kan, bela, sorun götürdüler. Başkada hiçbir şeyi götürmediler. Bu ülkelerin eğer bir menfaati olmasa, bir hesapları olmasın adama bitlerini, pirelerini bile vermezler. Bırakın öyle milyar dolarları dökmeyi, biz bunların farkındayız. Biz burada hizmet için varız. Akan gözyaşını dindirmek için varız'' şeklinde konuştu.