KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

TEK GLÜTENSİZ KAFE ’YE İLGİ BÜYÜK

SULTAN SAZLIĞI’NDA 'SAZ HOROZU' GÖRÜLDÜ

HUZUR ÇINARI, HUZUR DAĞITIYOR

BAŞKAN AYDIN KORONA VİRÜSE YENİK DÜŞTÜ

BAŞKAN YALÇIN FATMA TEYZE’ NİN DE DUASINI ALDI

VATANDAŞ PAHALILIK VE İŞSİZLİKTEN DERTLİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN DİKTİĞİ ÇİÇEK SAYISI 10 MİLYONA ULAŞTI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, YANGIN ÇIKAN FABRİKADA İNCELEMELERDE BULUNDU

DÜŞÜK REKOLTE, YÜKSEK FİYAT ENDİŞESİ YARATTI

KADES BİLGİLENDİRMESİ

ÜNİVERSİTELİLERE SICAK ÇORBA HİZMETİ

DOLANDIRICILARA DİKKAT !

KOCASİNAN’DA SONBAHAR BAKIMI

KAYSERİ ŞEKER’E SOSYAL SORUMLULUK YÖNETİMİ BELGESİ

KAYSERİ’DE 2021 YILINDA 3 MİLYON 953 BİN AĞAÇ TOPRAKLA BULUŞTURULACAK

BAŞKAN YALÇIN HAYVAN DOSTLARI ZİYARET ETTİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

TALAS BELEDİYESİ’NDEN GAZİLERE ÇANAKKALE GEZİSİ

Talas Belediyesi, ilçede ikamet eden gazileri aileleriyle birlikte kültür turları kapsamında Çanakkale gezisine gönderdi.

Belediye önünden hareket eden otobüs ile yola çıkan gaziler, Çanakkale’de bulunan savaş alanları, müzeler ve şehitliği deneyimli rehberler eşliğinde ziyaret ederek bilgiler alacak.

19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından gerçekleştirilen ücretsiz olarak düzenlenen geziden dolayı gaziler ve aileleri memnuniyetlerini dile getirdi.

“BAŞKAN YALÇIN’IN DESTEĞİ DAİMA YANIMIZDA”

Hareket öncesi konuşan Muharip Gaziler Derneği Kayseri Şube Başkanı Osman Balcı, geziden duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Yalçın’a teşekkürlerini iletti.  Başkan Balcı konuyla ilgili şunları söyledi: “Allah, Mustafa Yalçın Başkan’dan razı olsun. 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Talas’ta oturan gazilerimizi bu geziye gönderiyor. Oradaki şehitlik alanını gezeceğiz. İnşallah oraları bize güzelce anlatacaklar.”

 “Sayın Başkan çok güzel çalışıyor.” diyen Başkan Balcı, Başkan Mustafa Yalçın’ın kendilerine her konuda yardımcı olduğunun altını çizerek, “Başkan Yalçın, pandemi döneminde de bize destek verdik. Ne istediysek hep bize yardımcı oluyor. Başkan Yalçın’ın desteği daima yanımızda. Çok çalışkan büyük bir başkan. Buradaki gazilerimizi devamlı ziyaret ediyor. Tekrar teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra konuşan Muharip Gaziler Derneği Kayseri Şubesi Başkan Yardımcısı Ali Erci de Başkan Yalçın’ın kendilerini yalnız bırakmadığını ve daima kendilerine ilgi gösterildiğini ifade ederek desteklerinden ve geziden dolayı Başkan Yalçın’a teşekkür etti.

Konuyla ilgili düşüncelerini aktaran Kıbrıs Gazisi Ahmet Urtimur da benzer düşünceleri ifade ederek desteklerinden doları Başkan Yalçın’a teşekkürlerini iletti.