KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

4. KİTAP FUARI'NDA HEDEF 800 BİNİN ÜZERİNDE ZİYARETÇİ

KIZILAY'DAN BAŞKAN PALANCIOĞLU'NA ZİYARET

ULAŞIM A.Ş.'DEN 3 BİN FİDAN

KUMSMALL AVM YÖNETİMİNDEN TURKOVAC ÇAĞRISI

KAYSERİLİ GENÇLER, AB-TÜRKİYE İKLİM FORUMU’NDA BULUŞTU

EN KAPSAMLI 'ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ' HİZMETE BAŞLIYOR

3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ MESAJLARI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR 18 MESLEK ODASI TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

KAYSERİ 4. KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR

MELİKGAZİ’DE 10. OKULUN YAPIMI BAŞLIYOR

YOLCU OTOBÜSLERİNE 'KIŞ LASTİĞİ' DENETİMİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’DAN ‘GÖĞDERE YOLU’ MÜJDESİ

17. NOTER TACETTİN VELİ MAHALLESİ’NDE AÇILDI

YENİDOĞAN MAHALLESİNE YENİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

MELİKGAZİ'DE İMARSIZ YAPILARA GEÇİT VERİLMİYOR

ÖZDOĞAN: “TÜM EKİBİMİZLE GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ”

Anahtar Kelimeler: ÜRETKEN GENÇLERE DESTEK
Gürkan Ofis Mobilyaları

ÜRETKEN GENÇLERE DESTEK SÖZÜ

 Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk'e kendisine şükran ziyaretinde bulunan Fatih İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri makamında ağırlayarak sohbet etti.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ne katılan Fatih İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri için araç tahsis ederek destek sağlayan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk'e, Fatih İmam Hatip Ortaokulu teşekkür ziyaretinde bulundu.                   

Okul Müdürü Kadir Çamdal, öğretmen ve öğrencilerden oluşan bir heyeti makamında kabul eden Başkan Esat Öztürk “Gençler bizim geleceğimiz. Onlara destek olmak için her türlü imkânı seferber ediyoruz. Geleceğin Fatih Sultan Mehmed’lerini ilçemizde yetiştirmek istiyoruz.”diyerek başladığı sözlerini  şöyle sürdürdü “ Geçen sene Gaziantep’te yapılan bu sene ise İstanbul’da yapılan TEKNOFEST’ e katılan Fatih İmam Hatip Ortaokulu bizleri mutlu etti. Okul müdürümüze, ilgili öğretmenlerimize yürekten teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda TEKNOFEST’ in Kayseri’de yapılmasını istiyoruz. 1.4 milyon nüfuslu Kayseri’ye bunun yakışacağı kanaatindeyim. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakanlığımızdan ve Selçuk Bayraktar kardeşimden bunu arzu ediyorum. İlimizde 16 ilçe bulunmakta. 16 ilçe içerisinde Fatih İmam Hatip Ortaokulu’nun finallere kalması bizleri gururlandırdı. Öğrencilerimizi alınlarından öpüyorum. Biz madden ve manen onların yanındayız. Yeter ki çocuklarımız üretken olsun. Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi, ülkemiz nereden nereye geldi. Toplu iğne bile üretemeyen bir ülkeden, insansız hava araçları üreten bir ülke durumuna geldik. İnşallah çocuklarımız Selçuk Bayraktar abilerini örnek alarak güzel projelere imza atacaklar.”                                                                                                    

Fatih İmam Hatip Ortaokulu Kadir Çamdal’ da“İki yıldır TEKNOFEST’ e katılarak hem okulumuzu ve hem de ilçemizi temsil ettik. Yarışmaya katılan öğrencilerimize refakat edecek öğrencilerimiz için araç tahsis ederek onların yanında oldunuz. Sizlere de ne kadar teşekkür etsek azdır. İnşallah önümüzdeki yıl daha büyük başarılara imza atmak istiyoruz. Sizlerin de, her zamanki gibi, desteklerinin devam etmesini arzu ediyoruz.”  İfadesini kullandı.